انتشار نقشه کامل بسته الحاقی Forza Horizon 5 Hot Wheels


استودیو بازی های کودکانه نگاهی به نقشه جهان باز و بسته توسعه جدید Hot Wheels از Forza Horizon 5 رونمایی کرد.

بازی مسابقه ای Forza Horizon 5 استودیوی Playground Games قطعا یکی از برترین های سال 2021 بود و جای تعجب نیست که بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار محتوای جدید این بازی در قالب بسته الحاقی Hot Wheels هستند. اما سازندگان این بازی قبل از انتشار DLC، نمای کاملی از نقشه جدید بازی را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند که در ادامه مشاهده می کنید:

نقشه کامل Forza Horizon 5: Hot Wheels Expansion Pack

این تصویر که نمای از بالا به پایین نقشه جدید Hot Wheels را نشان می دهد، در واقع در محیط باز اصلی بازی مکزیک اتفاق می افتد و به سه قسمت مختلف با مناظر و اتمسفر متفاوت تقسیم می شود. هر یک از این قسمت ها از طریق مسیرهای بسته Hot Wheels به یکدیگر متصل شده و تجربه جالبی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

Forza Horizon 5: Hot Wheels در 19 جولای برای Xbox One، Xbox Series X و Xbox Series X و PC منتشر خواهد شد. دارندگان Forza Horizon 5 می توانند با پرداخت 20 دلار صاحب این بسته الحاقی شوند و این DLC برای کاربران Ultimate Edition رایگان خواهد بود.

مدتی پیش اعلام شد که تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 از 20 میلیون بازیکن گذشته است. Hot Wheels اولین بسته الحاقی بازی است، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم چقدر موفق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید