انواع خطوط هوایی برای سفر به مالدیو


مالدیو را می توان گوشه ای از بهشت ​​روی زمین دانست. کشوری با بیش از هزاران جزیره بزرگ و کوچک که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. اگر همچنان بین تور تایلند یا تور مالدیو اگر شک دارید بهتر است کمی بیشتر با مالدیو و شرایط سفر به این کشور زیبا آشنا شوید تا تصمیم بهتری بگیرید.

درباره مالدیو بیشتر بدانید

مالدیو کشوری آسیایی با هزاران جزیره کوچک و بزرگ در اقیانوس هند است. پایتخت این کشور ماله است و پروازهای ایران به مالدیو در فرودگاه پایتخت فرود می آید. 800 جزیره خالی از سکنه و 200 جزیره مسکونی در این کشور وجود دارد. بسیاری از امکانات رفاهی و اقامتی برای مسافران در جزایر خالی از سکنه طراحی و ساخته شده است. در این کشور کوچکترین جزیره جهان با وسعت تنها چند متر قرار دارد.

با خطوط هوایی مختلف به مالدیو سفر کنید


سفر به این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار راحت تر است زیرا نیازی به دردسر گرفتن ویزا ندارید. به محض ورود به فرودگاه، ویزای 30 روزه کشور مالدیو برای شما صادر می شود و هزینه ای برای آن دریافت می شود. سایر مدارک مورد نیاز برای سفر به مالدیو شامل موارد زیر است:

  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
  • عکس تمام صورت
  • هر شب 50000 دلار نقد
  • تایید رزرو هتل

خرید بلیط تهران به مال

خرید بلیط تهران ماله مانند سایر بلیط ها مانند تور تایلند برای شما بسیار آسان است. کافی است وارد سایت های فروش بلیط شوید و تهران را به عنوان مبدأ و مال را به عنوان مقصد انتخاب کنید و زمان سفر را وارد کنید. تمامی بلیط های موجود نمایش داده خواهد شد. خرید بلیط ارزان تهران – ماله یا خرید بلیط چارتر تهران – ماله نیز می تواند به همین ترتیب انجام شود. امکان فیلتر یا دسته بندی بلیط ها بر اساس قیمت وجود دارد و می توانید بلیط ها را از ارزان به گران مشاهده کنید.

کدام خطوط هوایی به مالدیو پرواز می کنند؟

در ایران روزانه صدها ایرلاین مختلف به کشورهای مختلف جهان و ایران پرواز دارند. برای سهولت در خرید بلیط مالدیو، بهتر است بدانید کدام یک از این خطوط هوایی به مالدیو پرواز می کنند؟ در حال حاضر می توانید از طریق سه خط هوایی قطر، فلای دبی یا امارات از تهران به ماله پرواز کنید.

این مطلب را نیز بخوانید: تور کلیسا در استانبول!

هیچ یک از این پروازها مستقیم نیستند و در دوحه و قطر فرود می آیند و سپس به مالدیو برمی گردند. مدت زمان پرواز از تهران به مالدیو حدود 8 ساعت است که به دلایل غیرمترقبه و تاخیر در پرواز ممکن است این مدت تمدید شود. بنابراین، اگر قصد سفر با تور مالدیو را دارید، می توانید به مدت 8 تا 10 ساعت در فرودگاه و هواپیما به دنبال سرگرمی های خوبی مانند خواندن کتاب یا تماشای فیلم باشید.

سفر به مالدیو به تنهایی یا با تور؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده که بهتر است خودتان به این کشور زیبا سفر کنید یا همه چیز را به یک تور مطمئن و با کیفیت بسپارید؟ اگر قبلاً به این کشور زیبا سفر کرده اید و تا حدودی با آن آشنایی دارید، می توانید به طور منطقی سفر خود را برنامه ریزی یا مدیریت کنید. اگر برای اولین بار قصد سفر به مالدیو را دارید، بهتر است با یک تور سفر کنید تا در همه چیز احساس آرامش کنید.

فرودگاه مالدیو کجاست؟

فرودگاه مالدیو Velana نام دارد و دروازه مسافران این بهشت ​​روی زمین خواهد بود. Velana در جزیره Hole Hole در 3 کیلومتری Male قرار دارد و پس از فرود می توانید از طریق قایق های ارائه شده وارد Male شوید. به جز این فرودگاه، مالدیو چندین فرودگاه دیگر نیز دارد، اما بیشتر پروازهای بین المللی به مالدیو از طریق ولانا انجام می شود. این فرودگاه یکی از بهترین فرودگاه های آسیا و حتی جهان محسوب می شود.

جاذبه های گردشگری مالدیو

پس از سفر به این کشور رویایی، دیدنی های زیادی وجود دارد که باید از آنها دیدن کنید. مهمترین جاذبه های گردشگری مالدیو به عنوان کشوری با هزار جزیره، جزایر مرجانی زیبای آن است که شما را مسحور خود می کند. مسجد نر یکی از متمایزترین مساجد جهان است که از سنگ های مرجانی و نقوش پیچیده قرآنی ساخته شده است. سفر به مالدیو می تواند مانند تور تایلند یک سفر هیجان انگیز برای شما باشد که توصیه می کنیم در برنامه های سفر خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید