اولین تریلر فیلم قرون وسطایی منتشر شد. درام اکشن در قلب قرون وسطی!


اولین تریلر فیلم درباره قرون وسطی منتشر شد. اگر از آن دسته افرادی هستید که به فیلم های قرون وسطایی علاقه دارید، قرون وسطی برای شما مناسب است.

داستان این فیلم درباره اعتقادات مذهبی و سیاسی جنگجویان و پادشاهان قرون وسطی است و انتظار می رود با انتشار اولین تریلر فیلم قرون وسطایی، مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های تاریخی 2022

اولین تریلر قرون وسطی را تماشا کنید

در اولین تریلر فیلم مربوط به قرون وسطی، دریچه ای دیگر به بعد انسانی را می بینید که همه چیز بوی مرگ می دهد. شخصیت اصلی این فیلم یان ژیژکاس با بازی بن فاستر است. در اولین تریلر فیلم قرون وسطی می بینید که پادشاه به او دستور می دهد خواهرزاده پادشاه فرانسه را بدزدد اما باعث عذاب وجدان او می شود و با اعتقادات شخصی او در تضاد است. ژیژکا که اکنون عاشق زندانی خود است، هدف اصلی ارتش می شود.

این فیلم دراماتیک و عاشقانه به کارگردانی پیوتر یاکل کارگردان معروف چک ساخته شده است. جاکل که در فیلم هایی مانند Eurotrip و AVP: Alien vs. او که مسئولیت سریال Predator را بر عهده داشت، تجربه کارگردانی و نوشتن چندین اثر بزرگ را در کارنامه کاری خود دارد. یاکول قبلا در درام جنایی Kajínek و فیلم ترسناک Ghoul بازی کرده بود.

در این فیلم که در 9 سپتامبر برابر با 18 آگوست 1401 اکران می شود، بازیگرانی چون سوفی لو، مایکل کین، تیل شوایگر، رولاند مولر، متیو گود (متیو گود) و ویلیام موزلی (ویلیام موزلی) به ایفای نقش پرداختند. تریلر قرون وسطی را در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد اولین تریلر فیلم قرون وسطی چیست؟ نظرات خود را با تکراتو در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید