اولین تیزر فیلم Shazam 2 به زودی تریلر رسمی منتشر شد


برادران وارنر تیزری برای Shazam منتشر کردند! Fury of the Gods در کنار بلک آدام در کامیک کان سن دیگو معرفی شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دو فیلم جدید از دنیای سینمایی دی سی در کامیک کان سن دیگو امسال حضور خواهند داشت. برادران وارنر یک تیزر برای تایید Shazam منتشر کرد! Fury of the Gods قرار است در کامیک کان 2022 سن دیگو پنلی داشته باشد که طی آن می توان انتظار داشت اولین تریلر رسمی Shazam 2 منتشر شود، تیزر منتشر شده حاوی تصاویر زیادی نیست و برخی از تصاویر آن نیز متعلق به آن است. به قسمت اول فیلم Shazam و در ادامه می توانید این تیزر کوتاه را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

همچنین دواین جانسون بازیگر نقش بلک آدام از حضور فیلم Black Adam در اینستاگرام درباره حضور این فیلم در کامیک کان 2022 سن دیگو خبر داد که البته جانسون مشخص نکرد که آیا باید منتظر فیلم جدید باشیم یا خیر. تریلر فیلم در پنل بلک آدام، اما ممکن است اطلاعات و تصاویر بیشتری از فیلم بلک آدام در طول پنل با طرفداران به اشتراک گذاشته شود. آدم سیاه و شزم! بازی Fury of the Gods در 23 جولای برگزار می شود.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دی سی

زکری لوی، ریچل زیگلر، جک دیلن گریزر، لوسی لیو، هلن میرن، مارتا میلانز، جیمن هانسو، آشر آنجل، گریس فولتون، مگان گود، راس باتلر و ایان چن، از جمله بازیگرانی هستند که در Shazam حضور داشتند! Fury of the Gods حضور دارند و نقش داشته اند. دیوید اف سندبرگ برای کارگردانی و هنری گیدون، یکی از دو نویسنده قسمت اول، برای نوشتن فیلمنامه Shazam! خشم خدایان باز خواهد گشت.

دواین جانسون در نقش بلک آدام در فیلم بلک آدام

مقاله مرتبط:

  • ارائه فیلم Black Adam

دواین جانسون، پیرس برازنان، نوجا سانتینو، آلدیس هاج، کوینزا سویندل، مروان کنزاری، سارا شاهی جیمز کوزاتی مویر، تو سابونگی بودی و اولی لاتوکفو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم بلک آدام به ایفای نقش پرداختند. او کارگردانی فیلم Black Adam را بر عهده دارد جاوم کویت-سرا، کارگردان The Shallows and Jungle Cruise، نوشته شده توسط روری هاینز و سهراب نوشیروانی او بود.

شازم! Fury of the Gods قرار است در 21 دسامبر اکران شود. علاوه بر این، فیلم Black Adam قرار است در تاریخ 21 اکتبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید