اینترنت خانگی 3300 گیگا پیشنهاد تابستانی پایونرز برای مشترکین پرمصرف


فصل تابستان فرصت مناسبی برای استراحت و ارتقای صلاحیت دانش آموزان است. استفاده از فیلم های آموزشی و شرکت در دوره های غیرحضوری با مزایای مختلف از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه، انعطاف پذیری در مکان و زمان آموزش و …. این یکی از بهترین گزینه ها برای کسب مهارت های جدید است. در گذشته تردیدهایی در مورد اثربخشی و کارایی دوره های آموزشی آنلاین وجود داشته است. اما اکنون با وجود تکنولوژی پیشرفته، آموزش مجازی بیش از پیش مورد توجه دانش آموزان و معلمان قرار گرفته است.

یکی از پیش نیازهای لازم برای دسترسی به فیلم های آموزشی و برگزاری دوره های آنلاین، دسترسی به اینترنت پرسرعت و با کیفیت است. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب سرویس اینترنتی برای بسیاری از افراد به خصوص کاربرانی که مصرف ترافیک بالایی دارند و کاربر سنگینی هستند، قیمت مورد نیاز برای خرید آن است.اگر مدرس دوره آموزشی مجازی یا دانشجو هستید و می خواهید در فصل تابستان علاوه بر تماشای آنلاین فیلم، وبگردی و استفاده از شبکه های اجتماعی به فعالیت های آموزشی، برگزاری دوره های آنلاین و شرکت در کلاس های مجازی می پردازند و یا به دلیل نوع فعالیت ها و علاقه مندی ها به یک سرویس اینترنتی با با حجم بالا با قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت در جشنواره تابستانی پیشگامان با 3300 کنسرت شرکت کنید.

و البته جشنواره تابستانی 3300 پیشکسوت کنسرت

شرکت پیشگامان در فصول مختلف همواره جشنواره های مختلفی را با قیمت های مناسب به مشترکین اصلی خود ارائه می دهد. در این جشنواره تابستانی، این امکان را برای کاربران فراهم کرد که بتوانند سرویس پرحجم 3300 کنسرت را با قیمتی مناسب و اقتصادی خریداری کنند.

این سرویس مقرون به صرفه یک انتخاب هوشمندانه برای کاربرانی است که ترافیک زیادی دارند و مدت زمان استفاده از آن 180 روز می باشد. سرعت این سرویس تا 16 مگابیت بر ثانیه است.

برای شرکت در جشنواره تابستانی 3300 پیشگام کنسرت این رابطه کلیک کنید یا با شماره 1577 تماس بگیرید کارشناسان پشتیبانی این شرکت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

توجه! این مقاله صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمان و اینکه سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد منتشر شده است. اطلاعات بیشتردیدگاهتان را بنویسید