این تصویر و درگاه اینترنتی را برای پرداخت همزمان ارائه دهید


به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد به منظور ایجاد بسترهای لازم برای …

آمه ها همیزمان اینمد و آدرانداآمه ها همیزمان اینمد و آدراندا

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد در ماه های اخیر برای ایجاد بسترهای لازم برای پرداخت همزمان و درگاه پرداخت، همکاری های زیادی با مرکز توسعه تجارت الکترونیک داشته است که بر اساس آن سرویس آنلاین و پنجره تجارت الکترونیک واحد. آزمایشی توسط این شرکت انجام شد.

این اقدام توسط شرکت سداد در راستای ایفای مسئولیت بهینه سازی و سرعت بخشیدن به فرآیندهای پرداخت و همچنین رویکرد تعاملی با نهادهای مسئول از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیک صورت گرفته است. این تصویر و سرویس پنجره تجارت الکترونیک را در مراحل سریعتر و کوتاهتر به متقاضیان درگاه پرداخت آنلاین ارائه دهید.

به گزارش فارس، مرکز توسعه تجارت الکترونیک پیش از این از کلیه شرکت های پرداخت و پرداخت دعوت کرده است تا با وب سرویس عماد و پنجره ماژول تجارت الکترونیک تماس بگیرند.

به این ترتیب شرکت ها نیز می توانند با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی به صورت مستقیم درگاه پرداخت آنلاین را دریافت کنند و طبق توافقات انجام شده بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با ارسال این درخواست نیازی به ورود مجدد به اطلاعات برای دریافت درگاه پرداخت

سداد همواره در تلاش است تا با ایجاد چنین خدماتی ابتکار عمل را برای کمک به ارتقای کیفیت خدمات پرداخت الکترونیکی در کشور به دست آورد و با ارائه این بستر، داوطلبان در درگاه اینترنتی می توانند به محض انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا شریک پرداخت از لیستی از شرکت های متصل به یک پنجره علاوه بر ارسال اطلاعات تایید شده، هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، آدرس، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی و … بدون نیاز به درج مجدد اطلاعات می توانند درخواست اینترنت را نیز ثبت کنند. پورتال.

دیدگاهتان را بنویسید