«بازگشت به جزیره میمون ها» سریع ترین فروش این سریال را دارد


به گفته Devolver Digital، بازی Return to Monkey Island پرفروش ترین بازی در میان نسخه های مختلف این سری است.

بازگشت به جزیره میمون ها آخرین اثر خلق شده توسط ران گیلبرت این است که بازیکنان را به یک ماجراجویی دیگر پس از پایان مرموز جزیره میمون 2: انتقام LeChuck’s Revenge ببرد. این بازی که ماه گذشته بر روی پلتفرم های PC و Nintendo Switch منتشر شد، توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند و حالا با توجه به توییت ناشر آن Devolver Digital، از نظر فروش نیز عملکرد خوبی داشته است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی Return to Monkey Island پرفروش ترین بازی در میان تمامی بازی های سری جزیره میمون ها است. اگرچه هنوز آمار و ارقامی از این میزان فروش منتشر نشده است، اما با توجه به سپری شدن زمان زیادی بین این بازی و نسخه های قدیمی، ارزیابی میزان موفقیت و مقایسه عملکرد آنها دشوار است. در حالی که هنوز بعید به نظر می رسد که دنباله های بیشتری از جزیره میمون ها تولید شود، این می تواند خبر خوبی برای تیم سازنده در استودیو وحشتناک Toybox باشد.

صداپیشگی یکی از شخصیت های Return to Monkey Island بر عهده نیل دراکمن است

بازگشت به جزیره میمون ها شخصیت طرفدار Guybrush Threepwood را به عنوان شخصیت اصلی معرفی می کند تا بازیکنان بتوانند کنترل او را در دست بگیرند و اسرار جزیره میمون ها را کشف کنند. گیم پلی این بازی به سبک کلاسیک نقطه و کلیک است و بازیکنان می توانند با موارد مختلف در محیط تعامل داشته باشند و از سیستم چت چند کاناله برای گفتگو با شخصیت ها استفاده کنند. البته استودیوی سازنده برای این بازی حالت اشاره و کلیک ساده ای هم در نظر گرفته است تا بازیکنانی که فقط می خواهند از داستان لذت ببرند می توانند این کار را انجام دهند.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید