بازگشت سحر قریشی به ایران خطر جدی دستگیری در صورت بازگشت جنجالی سحر! [+ ویدیو]


بازگشت سحر قریشی به ایران مدتی است که در شبکه های اجتماعی و رسانه های مختلف سروصدا کرده است. اما با بازگشت سحر قریشی به ایران، آیا خطر دستگیری این سلبریتی جدی نیست؟

مدتی است که در رسانه های مختلف و همچنین شبکه های اجتماعی دست به دست می شود بازگشت سحر قریشی به ایران آنها صحبت می کنند چه خبر؟

بیشتر بخوانید:

بازگشت سحر قریشی به ایران

این روزها شبکه های اجتماعی مملو از اخبار واقعی و جعلی افراد مشهور است. سحر قریشی که در سال های اخیر همواره به عنوان چهره ای جنجالی در شبکه های اجتماعی شناخته می شود از این قاعده مستثنی نیست.

سحر قریشی به ایران بازگشت! این نیز از جمله اخباری است که به نظر شایعه است و سند و مدرکی دال بر این ماجرا وجود ندارد.

این بازیگر جنجالی اخیرا در استوری اینستاگرام خود به این سوال پاسخ داد که «نمی خواهی به ایران برگردی؟“، تنها با یک کلمه پاسخ داد: نه…!

س: نمی خواهی به ایران برگردی؟  پاسخ سحر قریشی: خیر…
س: نمی خواهی به ایران برگردی؟ پاسخ سحر قریشی: خیر…

با توجه به این موضوع و نبود اطلاعات دیگری در این زمینه، به نظر می رسد بازگشت سحر قریشی به ایران شایعه ای بیش نیست و یکی از اخبار جعلی است که در رسانه های مختلف درباره آن صحبت می شود.

سحر قریشی (زاده ۶ دی ۱۳۶۶) او یک بازیگر ایرانی است. او بازیگری را از سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم آغاز کرد یک دنده شروع کرد و سپس در همان سال در سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخت عاشقان مشهور شدن

از جمله آخرین آثار سینمایی سحر قریشی می توان به این موارد اشاره کرد:

بانک زاده ها به کارگردانی جواد اردکانی ساخته 1401

تک خال به کارگردانی مجید مافی محصول سال 2019

زنان فرشته هستند 2 به کارگردانی آرش مایریان، 1398

سحر قریشی پیشتر نیز با امیر تتلو خواننده محبوب ایرانی با هم رابطه داشته است این رابطه نیز مانند روابط قبلی این بازیگر جنجالی پایان خوبی نداشت و خیلی زود رابطه این دو نفر به پایان رسید.

سحر قریشی با خالکوبی دست و صورت
تیپ سحر قریشی با خالکوبی بازو و صورت

سحر قریشی در حالی که با امیر تتلو ازدواج کرده بوداو کارهای عجیب و غریب زیادی انجام داده بود، از جمله خالکوبی روی بدن، دست ها و صورت نقل شده.

ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو آنقدر ناموفق و جنجالی بود که مدت ها در شبکه های اجتماعی بحث رابطه این دو نفر مطرح شد.

پاسخ سحر قریشی به تتلو در خصوص هزینه هایی که تتلو برای سحر پرداخت کرده است
پاسخ سحر قریشی به تتلو در خصوص هزینه هایی که تتلو برای سحر پرداخت کرده است

سحر قریشی در مصاحبه ای در آذرماه ۱۳۹۵ اظهار داشت که س او مخالف رفتن زنان به ورزشگاه است و خودم از که مردها با او هستند.وارونهخواهد بود. او پیش از این برای تماشای دیدار پرسپولیس و الهلال ابوظبی به ورزشگاه بن زاید رفته بود و تصاویری از او در ورزشگاه در فضای مجازی منتشر شد. این نظر انتقادات گسترده ای را به خصوص در فضای مجازی به همراه داشت.

یکی از کانال های یوتیوب به نام «مرجیه پلاس» نیز ویدیویی درباره بازگشت سحر قریشی به ایران ساخته که در ادامه مشاهده می کنید:

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید