بازگشت یکی از بازیگران وانداویژن در سریال Agatha: Coven of Chaos Marvel


اما کالفیلد، بازیگر نقش داتی جونز در فیلم WandaVision، برای ایفای مجدد نقش خود در Agatha: Coven of Chaos بازمی گردد.

پس از موفقیت بزرگ سریال WandaVision بود که مارول استودیو تصمیم گرفت اسپین آف این سریال را با محوریت شخصیت آگاتا هارکنس تولید کند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از بازیگران سریال Wandavision در این سریال بازخواهد گشت. هالیوود ریپورتر اعلام کرد که انتخاب بازیگران برای Agatha: Coven of Chaos نیز به همین دلیل آغاز شده است اما کالفیلد داتی جونز بازیگر وانداویژن به سریال بازخواهد گشت.

کاترین هان در نقش آگاتا هارکنس در قسمت نهم و آخر سریال WandaVision

مقاله مرتبط:

  • نقد و بررسی قسمت نهم سریال WandaVision – Wandavision

کاترین هان برای ایفای مجدد نقش آگاتا هارکنس در فیلم Agatha: Coven of Chaos و همچنین ایفای نقش می کند. جک شفرخالق سریال Vandavision به عنوان خالق و سرپرست تیم فیلمنامه بازخواهد گشت. Agatha: Coven of Chaos یک سریال کمدی تاریک در نظر گرفته می شود. با توجه به فینال سری WandaVision، می دانیم که آگاتا هارکنس در Westview با طلسم Wanda گیر کرده است، اما اطلاعات بیشتری از این سری در دسترس نیست.

انتظار می‌رود Agatha: Coven of Chaos در سال 2023 از دیزنی پلاس پخش شود. سریال WandaVision نامزد 23 جایزه از جمله بهترین سریال محدود سال در جوایز امی امسال شد و در نهایت 3 جایزه در بخش فنی دریافت کرد. با این حال، سریال Vandavision در جریان اصلی شکست خورد. کاترین هان برای بازی در اولین قسمت از دنیای سینمایی مارول نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال محدود شد.

علاوه بر این، شفر برای نوشتن فیلمنامه قسمت اول و همچنین به عنوان تهیه کننده نامزد دریافت جایزه بهترین نویسندگی برای سریال محدود و سریال محدود برجسته در جوایز امی شد. الیزابت اولسن، پل بتانی، تینا پرس، کت دنینگز، پارک رندال، کاترین هان، ایوان پیترز، جاش استمبرگ و جولیان پاردیاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال WandaVision حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید