بازی‌های رایگان PlayStation Plus Premium ماه جولای معرفی شدند


طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، ظاهرا بازی های رایگان پلی استیشن پلاس پریمیوم ماه جولای رونمایی شده است. از جمله این بازی ها می توان به چند عنوان مهم اشاره کرد.

برخی از بازی‌های جدیدی که اواخر این ماه برای PlayStation Plus Premium و PlayStation Plus Extra عرضه می‌شوند، ممکن است زودتر از موعد معرفی شده باشند. کاربر ResetEra، بلک‌بیت، ظاهرا مجموعه‌ای از عناوین را به بیرون درز کرده است که گفته می‌شود در تاریخ 19 جولای به سرویس PlayStation Plus Premium سونی می‌آیند.

آقای بیلت

این لیست شامل بازی های مختلفی از سری Assassin’s Creed مانند Black Flag و The Ezio Collection می باشد. برای طرفداران RPG، Final Fantasy VII Remake Intergrade و Episode Intermission وجود دارد.

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok رسما اعلام شد [+تریلر]

بازی‌های رایگان Playstation Plus Premium برای ماه جولای

به گفته بلک‌بیت، این بازی‌ها به سرویس PlayStation Plus Premium سونی اضافه می‌شوند:

  • Final Fantasy 7 Remake Intergrade + FF7R Episode Intermission
  • پرچم سیاه Assassin’s Creed IV
  • Assassin’s Creed Unity
  • Assassin’s Creed Rogue Remastered
  • Assassin’s Creed Freedom Cry
  • مجموعه Assassin’s Creed The Ezio
  • Saints Row IV: Recast

بازی‌های رایگان PlayStation Plus Premium ماه جولای معرفی شدند

اگر این افشاگری درست باشد، این عناوین در کنار Stray قرار خواهند گرفت. این یک پلتفرمر مورد انتظار است که شما را در نقش یک گربه بامزه قرار می دهد تا در دنیایی که توسط روبات ها تسخیر شده است به دنبال خانواده خود بگردید. همچنین باید گفت که بلک بیت ادعا می کند که اینها تنها بخشی از بازی هایی هستند که به این سرویس اضافه خواهند شد. این ادعا حاکی از آن است که ممکن است عناوین بیشتری به سرویس اشتراک سونی اضافه شود.

اکنون، بهتر است تا زمانی که سونی تاییدیه رسمی دریافت نکرده‌ایم، در مورد محتوای جدید PlayStation Plus Premium هیجان‌زده نباشیم. اما به خاطر داشته باشید که Blackbeat منبع قابل اعتمادی است، زیرا قبلاً اطلاعات دقیقی در مورد برش، جمجمه و استخوان‌های کارگردان Death Stranding و شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت منتشر کرده بود.

سونی ماه گذشته سرویس جدید پلی استیشن پلاس خود را راه اندازی کرد که شامل سه سطح عضویت است. PS Plus Extra، PS Plus Essential و PlayStation Plus Premium. در سطح Essential که اساساً سرویس قدیمی PS Plus است، بازی‌هایی که هر ماه رایگان هستند را می‌توان به کتابخانه شما اضافه کرد و برای همیشه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در حالی که اعضای سطح Extra می توانند از 400 بازی برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 لذت ببرند. افرادی که سطح Premium را انتخاب کنند، علاوه بر بازی های سطح اضافی، به کتابخانه ای از بازی های کلاسیک برای پلی استیشن 1، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و پلی استیشن پرتابل دسترسی خواهند داشت. .

توجه داشته باشید که بازی‌های رایگان این ماه PS Plus Essential شامل Crash Bandicoot 4: It’s About Time، The Dark Pictures Anthology: Man of Medan و Arcadegeddon هستند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازی های رایگان PlayStation Plus Premium چیست؟ آیا از اضافه شدن بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade به سرویس PlayStation Plus Premium راضی هستید؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

منبع: بازی رادار

دیدگاهتان را بنویسید