بازی‌های سگا جنسیس بیشتری به نینتندو سوییچ آنلاین اضافه شدند


نینتندو اخیرا لیست بازی های جنسیس جدید سگا را که بر روی سرویس Nintendo Switch Online عرضه خواهند شد، اعلام کرد.

نینتندو در گسترش کاتالوگ بازی های کلاسیکی که به مشترکین هر دو سطح اشتراک سرویس Nintendo Switch Online خود ارائه می دهد، کار بسیار خوبی انجام داده است. در حالی که این شرکت در ماه های اخیر بازی های N64 را به کاتالوگ خدمات آنلاین خود اضافه کرده است، آثار روی پلتفرم های دیگر نیز کم و بیش در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. اکنون به نظر می رسد که بازی های جنسیس بیشتری به سمت سرویس Nintendo Switch Online در راه هستند.

به گفته نینتندو، مشترکین دسته Nintendo Switch Online + Expansion Pack می توانند چهار بازی جدید از کنسول سگا جنسیس را به کاتالوگ خود اضافه کنند. این چهار بازی شامل سری یکپارچهسازی با سیستمعامل Mega Man: The Wily Wars، بازی مبارزه ای کلاسیک Comix Zone، شوتر Zero Wing و تیرانداز سریع Target Earth، که با نام Assault Suit Leynos نیز شناخته می شود، می باشد.

این لیست جدید از بازی های اضافی برای سرویس آنلاین نینتندو سوییچ می تواند بسیاری از کاربران را راضی کند. به خصوص که مجموعه Mega Man: The Wily Wars شامل چهار نسخه است و نینتندو در واقع هفت بازی جدید را به کاتالوگ خدمات آنلاین خود اضافه می کند.

نظر شما در مورد بازی های جدید سرویس آنلاین نینتندو سوییچ چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید