بازیگران اصلی شروع مجدد فیلم بچه های جاسوس در نتفلیکس مشخص شدند


نتفلیکس در حال راه اندازی مجدد Spy Kids است و حالا بازیگران اصلی این فیلم کمدی اکشن مشخص و معرفی شده اند.

مدتی پیش نتفلیکس از راه اندازی مجدد بازی Spy Kids و اکنون خبر داد طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونبازیگران اصلی این فیلم کمدی اکشن انتخاب و معرفی شده اند. طبق اخبار منتشر شده توسط Deadline، لی وای آن را بست با تجربه در Shazam جینا رودریگز با سابقه بازی در فیلم نابودی اورلی کارگانیلا با داستانی از بازی در فیلم بله روز و کانر استرسوناین بازیگر تازه کار یکی از چهار بازیگری است که باید در شروع مجدد فیلمی درباره یک کودک جاسوس نقش های اصلی را بازی کند.

Shazam از قدرت خود در پوستر فیلم Shazam استفاده می کند

رابرت رودریگز او که پیش از این کارگردانی چهار قسمت از بچه های جاسوس را بر عهده داشت، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه بچه های جاسوس بازگشت. نیکلاس لوپز او به رودریگز کمک کرد تا فیلمنامه کمدی اکشن را بنویسد. رودریگز قبلاً We Can Be Heroes را برای نتفلیکس کارگردانی کرده بود که در واقع از سریال Spy Kids الهام گرفته شده بود و نتفلیکس به دنباله کمدی اکشنی که انتظار می رود رودریگز در We Can Be Heroes 2 کارگردانی کند چراغ سبز نشان داد.

داستان قسمت جدید Spy Kids از جایی شروع می شود که فرزندان بزرگترین ماموران مخفی جهان به طور ناخواسته به یک سازنده بازی قدرتمند کمک می کنند تا یک ویروس رایانه ای را راه اندازی کند که به او امکان دسترسی و کنترل فناوری خطرناک را می دهد و خود بچه ها را مجبور می کند که جاسوس شوند نه والدین. خودت و دنیا رو نجات بده در حال حاضر جزئیات بیشتری در دست نیست، اما رودریگز برنامه نسبتاً شلوغی دارد. او اخیرا سه قسمت از The Book of Bob Fett را کارگردانی کرده و همچنین فیلم Hypnotic با بازی بن افلک را کارگردانی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید