بازیگر فیلم Good Place به Ant-Man 3 می پیوندد تا نقشی رازآلود را بازی کند


اخیرا حضور بازیگر دیگری در Ant-Man and the Wasp: Quantumania نقشی مرموز را در این فیلم بازی می کند.

دوشنبه این هفته بود که مارول استودیو اولین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد، جایی که ما به دنیای کوانتومی سفر کردیم و کانگ فاتح را برای اولین بار دیدیم. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور یک بازیگر دیگر در Ant-Man 3 قطعی و اعلام شد. ورایتی گزارش داد که ویلیام جکسون هارپر بازیگر فیلم The Good Place به جمع بازیگران فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania اضافه شده است، اما جزئیاتی از نقش او در دست نیست و او نقشی مرموز در این فیلم دارد.

ویلیام جکسون هارپر در نقش چیدی در فیلم The Good Place.

هارپر بیشتر برای بازی در نقش چیدی آناگونی در فیلم The Good Place و همچنین نقشی در فیلم Midsommar شناخته می شود. فیلم Dark Waters، فیلم Paterson و سریال The Underground Railroad از دیگر نقش های هارپر در این سال ها بود. برخی از طرفداران بر این باورند که هارپر می‌تواند نقش رید ریچاردز را در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania بازی کند، اما این تئوری‌ها فقط تخیلی هستند و چندان قابل اعتماد نیستند.

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس به عنوان هنک پیم، میشل فایفر به عنوان جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش یک نفر لنگ، جاناتان میجرز به عنوان خان فاتح، پارک رندال در نقش جیمی وو و بیل موریاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهان 1401) اکران شود. پیتون ریدکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه جف لونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید