بازیگر نقش الی تاکید بر وفاداری سریال The Last Of Us به مجموعه بازی


این بازیگر که نقش الی در سریال The Last Of Us شبکه HBO را بازی می کند، در مصاحبه اخیر خود گفته است که اقتباس تلویزیونی این سریال به بازی های آن وفادار خواهد بود.

بلا رمزیاین بازیگر نقش الی در سریال The Last Of Us از شبکه HBO در مصاحبه ای با SheKnows اعلام کرد که این اقتباس تلویزیونی به بازی های این سریال بسیار وفادار خواهد بود. اگرچه او کاملاً از نگرانی هواداران آگاه است: «فکر می‌کنم این مردم هستند [اقتباس] من عاشق خواهم شد البته می دانم که نگرانی هایی در این مورد وجود دارد. وقتی چیزی بین بینندگان یا گیمرها بسیار محبوب است، قطعاً نگران آن هستند.»

بلا رمزی توضیح داد: “اما صادقانه بگویم، من فکر می کنم مردم آن را دوست خواهند داشت.” این سریال کاملاً به بازی های این مجموعه وفادار است و اتفاقات احساسی را دنبال می کند. ولی [این اقتباس تلویزیونی لایو-اکشن] او روح جدیدی را در بدن خود می دمد. این مجموعه راه‌های مختلفی را بررسی می‌کند که در بازی چندان مورد بررسی قرار نگرفته‌اند. فکر می کنم مردم آن را دوست خواهند داشت. امیدوارم.”

بلا رامز در پایان گفت: “خیلی لذت بخش بود که چنین تجربه خارق العاده ای ایجاد کردم. امیدوارم کی [مخاطبان] آنها در این ماجراجویی به ما می پیوندند، این لذت را با ما به اشتراک می گذارند.» سریال Last Of Us قرار است در اوایل سال 2023 پخش شود، اما تاریخ دقیق شروع فصل اول آن هنوز مشخص نیست. استودیو Naughty Dog در حال حاضر در حال توسعه نسخه بازسازی شده Last of Ace Part 1 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 است.

جول و الی در سریال The Last of Us از یک کلیک کننده پنهان می شوند

در خلاصه اقتباس تلویزیونی The Last of Us می خوانیم: «داستان سریال 20 سال پس از نابودی تمدن مدرن می گذرد. جول، یک بازمانده سخت‌گیر، استخدام می‌شود تا دختر ۱۴ ساله‌ای به نام الی را از یک منطقه خالی از سکنه قرنطینه بیرون بیاورد. آنچه در دره کار ساده ای به نظر می رسد به زودی به یک سفر احساسی و خشونت آمیز تبدیل می شود و آنها باید از سراسر ایالات متحده عبور کنند و برای زنده ماندن به یکدیگر تکیه کنند.

پدرو پاسکالبلا رمزی بازیگر ماندالوریایی و بازی تاج و تخت در فیلم The Last of Us نقش جول و الی را بازی می کند. گابریل لونابازیگر سریال True Detective (True Detective) در نقش تامی، مرل دندریجصداپیشه بازی های The Last of Us در نقش مارلین، نیکو پارکربازیگر سریال روز سوم در نقش سارا نیک آفرمنبازیگر Devs در نقش بیل دبلیو طوفان ریدبازیگر Euphoria در نقش رایلی ظاهر خواهد شد.

نیل دراکمن، کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا زبانیچ آنها قسمت های مختلف سریال Last of Ace را تیتر زدند گوستاوو سانتائولایا او برای ساخت موسیقی متن سریال بازگشت. با توجه به اینکه داستان سریال The Last of Us در قسمت های یک ساعته روایت می شود، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که فصل اول حدود 10 ساعت طول بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید