بازیگر Boba Faith به ساخت بازی جدید Star Wars اشاره می کند


تمورا موریسون بازیگر Boba Fett اخیرا در مصاحبه ای با GamingBible Media به ساخت بازی جدیدی از سری محبوب Star Wars اشاره کرد.

تمورا موریسوناین بازیگر که در میان طرفداران جنگ ستارگان با نام های بوبا و جانگو فت شناخته می شود، اخیرا اعلام کرده است که بازی جدیدی از جنگ ستارگان در راه است. این احتمال وجود دارد که بازیگر نیوزلندی نیز در این پروژه حضور داشته باشد. موریسون در مصاحبه ای با GamingMobile Media به مناسبت جنگ ستارگان به این بازی اشاره کرد.

تمورا موریسون در پایان گفتگوی کوتاه خود به یک بازی جدید جنگ ستارگان اشاره کرد و گفت: می توانم به شما اطلاع دهم که چیزی در راه است. این بازیگر جزئیات زیادی در اختیار طرفداران قرار نداد، اما می دانیم که چندین بازی جنگ ستارگان در دست ساخت هستند و احتمالا تامورا موریسون در یکی از آنها حضور دارد.

بازی Star Wars که توسط Ubisoft Monsieur تولید شده است، یکی از آثاری است که احتمالا تمورا موریسون در آن حضور خواهد داشت. پیش از آن، سازنده بازی Tom Clancy’s The Division 2 را به بازیکنان معرفی کرد. البته این بازی می تواند یک پروژه کاملا جدید باشد که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است. با این حال، بازگشت اثری مانند جنگ ستارگان Bounty Hunter نیز می تواند جالب باشد. به خصوص اگر تامورا موریسون صداپیشه اصلی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید