بازی در حین رانندگی؛ وعده جدید ایلان ماسک برای خودروهای تسلا


مدیرعامل شرکت تسلا موتورز، ایلان ماسک، با اعلام امکان انجام بازی در حین رانندگی با خودروهای تسلا، درباره احتمال اضافه شدن استیم به خودروهای این شرکت گفت.

در حال حاضر برخی از بازی های ویدیویی در سیستم داخلی خودروهای تسلا قابل دسترسی هستند. با این حال، ماسک اعلام کرد که قصد دارد از استیم پشتیبانی کند و نسخه آزمایشی آن حدود یک ماه دیگر آماده می شود و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: هوش فرا مصنوعی با قابلیت ترجمه بیش از 200 زبان زنده دنیا به زودی معرفی می شود.

قابلیت بازی در حین رانندگی تسلا

بازی در حین رانندگی؛  وعده جدید ایلان ماسک برای خودروهای تسلا

سه روز پیش، حساب مالکان سیلیکون ولی تسلا در پستی اعلام کرد که این خودروساز در حال کار بر روی پشتیبانی Steam در خودروهای تسلا است. این پست یک ویدیوی کوتاه را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد چگونه یک مالک تسلا ایکس می‌تواند بازی‌های مختلف را روی کنسول داشبورد در حالی که ماشین الکتریکی در حال شارژ است تماشا کند.

تسلا قبلاً بازی هایی مانند Cuphead و Sonic the Hedgehog 1 را به کاربران خود ارائه می کرد. این ویدیو نشان می دهد که کاربر می تواند یک شوک کنترلر پلی استیشن 4 را به کنسول متصل کرده و بازی کند. ماسک در پاسخ به این توییت گفت:

“ما در ترکیب در حال پیشرفت هستیم. محاکمه احتمالا ماه آینده

بازی در حین رانندگی؛  وعده جدید ایلان ماسک برای خودروهای تسلا

چیزی که او با این توییت به آن اشاره می کند احتمالاً نسخه استیم است که هیچ بازی را اجرا نمی کند و فقط آزمایشی از نحوه اجرای بازی در ماشین های تسلا است. این همچنین می تواند به این معنی باشد که یک نسخه بتا از Steam وجود خواهد داشت که در ابتدا برای کاربران خاصی در دسترس خواهد بود.

شاید این پلتفرم شامل چند بازی ویدیویی کامپیوتری باشد تا نشان دهد ظرفیت بازی در خودروهای تسلا چه کاری می تواند انجام دهد.

مطمئنا، ایلان ماسک ادعاهای اغراق آمیز زیادی را در حساب توییتر خود منتشر کرده است، اما به هیچ یک از آنها عمل نکرده است. بنابراین نمی توانید به این اطلاعیه ها اعتماد کنید و مطمئن باشید که این ایده در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بازی هنگام رانندگی با خودروهای تسلا چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید