بازی های جدید Silent Hill معرفی شدند. از Silent Hill F تا Silent Hill Townfall


در جریان نمایش سری Silent Hill توسط Konami، سه بازی جدید از دنیای این سری دوست داشتنی ارائه شد که از جمله آنها می توان به Silent Hill Townfall اشاره کرد.

کونامی، ناشر مجموعه سایلنت هیل، اخیراً اعلام کرده است که ویترین جدیدی را با محوریت سایلنت هیل در ساعت 12:30 صبح پنجشنبه 28 اکتبر برگزار خواهد کرد. در ابتدای این رویداد شاهد ارائه نسخه بازسازی شده بازی محبوب و موفق Silent Hill 2 بودیم، اما اینها همه نکات برجسته رویداد Silent Hill نبود. زیرا سه بازی دیگر از دنیای سایلنت هیل نیز ارائه شد.

ضبط در سایلنت هیل تاونفال

اولین بازی Silent Hill Townfall نام دارد که توسط No Code Studio ساخته می شود. استودیویی که بازی هایی مانند Observation و Stories Untold را در کارنامه خود دارد.

لوگوی بازی Silent Hill Ascension

دومین بازی جدید Silent Hill Ascension نام دارد و یک تجربه تعاملی است. به عبارت دیگر، بازی «یک تجربه تعاملی جدید مبتنی بر پخش ویدیو» را ارائه می‌کند و طرفداران می‌توانند آن را تماشا کنند و با هم تصمیم‌های مختلفی برای توسعه داستان بگیرند.

مجسمه در بازی Silent Hill F

آخرین بازی Silent Hill F نام دارد که یکی دیگر از بازی های کاملاً جدید است که Neobards Entertainment در حال کار بر روی آن است. تیمی که روی Re:Verse هم کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید