بازی Age of Mythology Retold با انتشار تریلر معرفی شد


مایکروسافت تریلر بازی Age of Mythology Retold را منتشر کرد که قرار است همان نسخه منتشر شود نسخه قطعی بازی اصلی.

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Age of Mythology Retold معرفی شد. مایکروسافت و استودیو ورلد اج در جشن بیست و پنجمین سالگرد سری بازی های Age of Empires با انتشار تریلر به صورت رسمی از بازی Age of Mythology Retold رونمایی کردند. این بازی در واقع قرار است نسخه نهایی Age of Mythology باشد که در تاریخ نامعلومی برای PC منتشر می شود و از روز انتشار در اختیار کاربران PC Game Pass قرار می گیرد. در زیر می‌توانید تریلر معرفی Age of Mythology Retold را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Age of Mythology در سال 2002 منتشر شد که برداشتی منحصر به فرد از فرمول کلاسیک Age of Empires با اساطیر یونانی، مصری و اسکاندیناوی بود که منجر به استقبال گسترده طرفداران بازی های استراتژیک شد. بازیکنان می توانند با جذب منبع جدیدی که از طریق دعا به دست می آید، قدرت های افسانه ای به دست آورند. سپس شاهد اضافه شدن Legends of Atlantis و China به بازی بودیم و سپس ویژگی های بیشتری مانند احضارهای بسیار جذاب و تایتان های ویرانگر اضافه شد.

در سال 2014، Age of Mythology Extended Edition منتشر شد که شامل بهبودهایی برای بازی اصلی مانند پشتیبانی از Twitch و بهبودهای گرافیکی بود. اما نسخه Definitive Edition این بازی پس از انتشار نسخه های مشابه برای سه قسمت اول Age of Empires در دستور کار مایکروسافت قرار گرفت. World Age در وبلاگ خود از طرفداران Age of Mythology بابت حمایتشان تشکر کرد و گفت که نسخه Definitive Edition چیزی است که مدتهاست آن را می خواستند و اکنون استودیو در حال کار روی آن است تا بازی اصلی را با ارتقاهای گرافیکی و بیشتر ▼ ارائه کند. .

بسیاری از طرفداران بر این باورند که ارائه Age of Mythology Retold در واقع پیش درآمدی برای شروع بازی Age of Mythology 2 از World Edge است. مایکروسافت در جریان برنامه بیست و پنجمین سالگرد سری بازی Age of Empires منتشر کرد بازی The Age of Empires 2: Definitive Edition در Bachmann 11 امسال (31 ژانویه 2023) و Age of Empires IV در تاریخی نامعلوم در سال 2023 برای کنسول های ایکس باکس و سرویس X Cloud معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید