با مناسبت های عجیب و غریب در تقویم آشنا شوید


مواردی در تقویم جهانی وجود دارد که بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند. با این حال، آشنایی با این مناسبت ها می تواند بهانه ای برای جشن گرفتن و انجام فعالیت های مرتبط به شما بدهد. این کار روزهای شما را هیجان انگیز و سرگرم کننده می کند. به همین دلیل، ما کمی تحقیق کردیم و مناسبت های شگفت انگیزی را در تقویم جهانی پیدا کردیم تا به شما ایده هایی برای جشن ارائه دهیم. برخی از این موارد بر اساس غذا است، اما برخی دیگر مربوط به فعالیت ها و اشیاء است. اگر می خواهید با عجیب ترین مناسبت های تقویم آشنا شوید، تماشا کنید.

1. روز ملی پاستا

هر ساله 4 ژانویه به عنوان تعطیلات ملی اسپاگتی جشن گرفته می شود. سفارش ماکارونی هر سال در حال افزایش است زیرا ماکارونی در حال حاضر یکی از اصلی ترین مواد غذایی است که دارای مواد مغذی زیادی است. از طرفی رستوران ها این غذا را با طعم های متنوع عرضه می کنند. بنابراین با قاطعیت می توان گفت که این روز باشکوه ترین روز ایتالیایی هاست! بنابراین این مناسبت در تقویم آنلاین شمسی ایران موجود نیست. با این حال، می توانید آن را از سال 1401 در تقویم فارسی خود علامت گذاری کنید و آن را جشن بگیرید.

2. روز آغوش ملی

روز جهانی آغوش یک رویداد سالانه است که به در آغوش گرفتن و در آغوش گرفتن اختصاص داده شده است. گفته می شود که روز ملی آغوش اولین بار در 21 ژانویه 1986 در ایالت میشیگان آمریکا جشن گرفته شد. هدف از این ایده تشویق مردم به در آغوش گرفتن بیشتر خانواده و دوستان است. روز ملی آغوش هر سال در 21 ژانویه جشن گرفته می شود.

3. روز جهانی نوتلا

با ذائقه قلبی نوتلا، جای تعجب نیست که کودکان و خانواده ها او را دوست داشته باشند. به همین دلیل روز خاصی برای نوتلا در نظر گرفته شده است که در آن همه از عشق خود به نوتلا می گویند و آن را می خورند. 5 فوریه روز جهانی نوتلا است و بسیاری از مردم با اشتراک گذاری عکس ها و دستورالعمل های نوتلا در شبکه های اجتماعی آن را جشن می گیرند.

4. روز جهانی ستایش

در روز اول اسفند همه باید لاف بزنند! وقتی عمیق تر به این روز نگاه می کنیم، متوجه می شویم که این روز چقدر زیباست. بزرگداشت روز جهانی ستایش، قلب عزیزانمان را به دست آورده و آنها را خوشحال می کند. گفتن چند کلمه شیرین برای شادی اطرافیان کافی است. بنابراین، این مناسبت شگفت انگیز است تا عجیب.

5. روز ملی زیپ

وقتی این مناسبت را می خوانید، می توانیم شوک را در چهره شما تصور کنیم. مطمئناً وقتی می خواهید در آینده در مورد مناسبت های عجیب و غریب در تقویم صحبت کنید، اولین مناسبتی که به ذهنتان می رسد روز ملی زیپ است. این روز به روزی اختصاص دارد که در 29 آوریل 1913، گیدئون سندباخ، مهندس سوئدی-آمریکایی، پتنت زیپ امروزی را دریافت کرد. اگرچه زیپ آن بسیار ساده است، اما زندگی ما را بسیار آسان کرده است. شما می توانید این روز را با فکر کردن به چیزهایی که ساده هستند اما زندگی ما را بسیار آسان تر می کنند جشن بگیرید.

6. یک روز بدون ظروف کثیف

این روز را می توان روز جهانی ظرفشویی نامید. شما می توانید با شستن ظروف یا عدم استفاده از ظروف روز بدون ظروف کثیف را جشن بگیرید. بنابراین، ما امیدواریم که در 18 مه کوه عظیمی از ظروف نداشته باشید.

7. روز وحشت

خود نام روز ممکن است نشان دهد که می خواهیم در مورد یک مناسبت عجیب صحبت کنیم. شما می توانید از همه چیز به عنوان بهانه ای برای وحشت استفاده کنید، زیرا 18 ژوئن هر سال به عنوان روز وحشت جشن گرفته می شود. هدف از این روز کاهش و مدیریت استرس افراد است و این روز ما را تشویق می کند تا از راه هایی برای این کار استفاده کنیم. در این روز سعی کنید همه نگرانی های خود را از خود دور کنید و استراحت کنید. همچنین می توانید از فال آنلاین واقعی حافظ استفاده کرده و آن را دانلود کنید تا دقیق ترین پیش بینی را دریافت کنید. به این ترتیب نه تنها می توانید با خواندن اشعار حافظ آرامش داشته باشید، بلکه آینده خود را نیز پیش بینی کنید.

8. روز جهانی پشه

در 20 آگوست 1897، سر رونالد راس نشان داد که پشه ها مالاریا را از فردی به فرد دیگر منتقل می کنند. به همین دلیل، این تاریخ به عنوان روز جهانی پشه جشن گرفته می شود. هدف از این روز زندگی در دنیایی سالم و بدون پشه است. روز جهانی پشه یکی از عجیب ترین روزها در تقویم جهانی است.

9. دکمه های خود را در روز بشمارید

دکمه های شمارش نه تنها یکی از عجیب ترین مناسبت های تقویم جهان است، بلکه بسیار سرگرم کننده است. این مناسبت هر سال در 21 اکتبر جشن گرفته می شود. چگونه آن را جشن بگیریم؟ با مجموعه ای از دکمه ها شروع کنید و تمام دکمه هایی را که دارید بشمارید.

10. روز ملی سیب سرخ

اول دسامبر هر سال به عنوان روز ملی خوردن سیب قرمز جشن گرفته می شود. این مناسبت به معنای جشن گرفتن یکی از سالم ترین میوه هایی است که طبیعت ارائه می دهد. می توانید این روز را با درست کردن پای سیب، نوشیدن مقدار زیادی آب سیب یا تهیه سرکه سیب در خانه جشن بگیرید، یا می توانید یک سیب بچینید و بخورید.

11. روز جهانی من را فراموش نکنید

همه ما افرادی را در زندگی خود داریم که به آنها اهمیت می دهیم، اما در ارتباطات کمی ضعیف هستند. به یاد داشته باشید، روز جهانی یک مناسبت غیررسمی است که مردم را تشویق می کند تا بارها و بارها با افرادی که نمی توانند با آنها ارتباط برقرار کنند، ارتباط برقرار کنند. این روز هر ساله در 10 نوامبر جشن گرفته می شود و خوب است بدانید که ریشه های آن پیوند تنگاتنگی با سربازانی دارد که برای وطن خود جان باخته اند.

در نهایت، اگر به دنبال هیجان و سرگرمی در زندگی خود هستید، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید جشن گرفتن یک مناسبت عجیب است. اگرچه مناسبت های ذکر شده در این مقاله از عجیب ترین مناسبت های تقویم جهانی هستند، اما بسیار بیشتر هستند و می توانند بهانه ای برای جشن گرفتن هر روز شما باشند.

توجه! این مطلب صرفا جهت آشنایی شما با کسب و کار مهمانان و اینکه سایت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با آن ندارد منتشر شده است. اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید