با وجود موفقیت Stranger Things 4، تعداد مشترکین نتفلیکس یک میلیون کاهش یافت


نتفلیکس در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود به از دست دادن یک میلیون مشترک دیگر با وجود انتشار فصل چهارم سریال محبوب Stranger Things در آن دوره اشاره کرد.

نتفلیکس همیشه به عنوان سرویس استریم پیشرو در صنعت شناخته شده است، اما امسال برای این شرکت حفظ مخاطبان قبلی خود دشوار بوده است. در آخرین گزارش مالی خود در روز سه‌شنبه، نتفلیکس به از دست دادن نزدیک به یک میلیون مشترک سابق این سرویس در سه ماهه دوم سال 2022 اشاره کرد. این بزرگترین کاهش در تعداد مشترکین این سرویس در یک دوره سه ماهه است که البته کمتر از پیش بینی 2 میلیونی آنها پس از انتشار نتایج ناامیدکننده سه ماهه قبل است.

طی سه ماه گذشته، نتفلیکس وضعیت تجاری خود را با چالش هایی که انتظار دارد تا پایان سال جاری با آن مواجه شود، هماهنگ کرده است که شامل اخراج 150 کارمند شرکت در ماه می و تایید فعالیت در سطح جدید می شود. هزینه اشتراک این سرویس با تبلیغات و برخی محدودیت های دیگر همراه است. همچنین برنامه هایی برای به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور سرویس کاربر با افراد دیگر وجود دارد.

فصل چهارم سریال Stranger Things

این تحولات در شرایطی است که نتفلیکس با فصل چهارم Stranger Things بهار و تابستان بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. طبق آخرین آمار، فصل چهارم سریال پرطرفدار Stranger Things با پدیده هایی مانند Running Up That Hill از کیت بوش و Master of Puppets بیش از 1.3 میلیارد ساعت تماشا را به ثبت رسانده است. متالیکا تاثیر قابل توجهی بر روند فرهنگ پاپ داشته است.

نتفلیکس در بیانیه خود نوشت که “ما نسبت به آینده بسیار خوشبین و مطمئن هستیم” و آنها تلاش می کنند خدمات خود را روز به روز بهبود بخشند. در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید