بتای کمپین همکاری Halo Infinite آغاز می شود


Studio 343 Industries حالت کمپین Co-op Halo Infinite را در دسترس برخی از کاربران رایانه های شخصی و ایکس باکس قرار داده است.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام 343Industries آزمایش بتا را برای حالت کمپین همکاری Halo Infinite آغاز کرد و با آن، قابلیت پخش مجدد ماموریت در دسترس قرار گرفت. آزمایشی کمپین همکاری Halo Infinite برای کاربران منتخب در پلتفرم‌های Xbox و PC در دسترس است. اگرچه از بازی کراس پلتفرم برای حداکثر چهار بازیکن به طور همزمان پشتیبانی می کند.

این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند در گروه‌های حداکثر چهار نفره روی پلتفرم‌های PC، Xbox One و Xbox Series X بازی کنند. Xbox Series S ماموریت‌های کمپین Halo Infinite را با هم تجربه می‌کنند. همچنین، بازیکنان به تمام دستاوردها و ارتقاء بخش Co-op در حالت تک نفره کمپین دسترسی خواهند داشت.

در کنار این آزمایش بتا، 343 Industries قابلیت Mission Replay را نیز منتشر کرد. در Halo Infinite، ماموریت‌ها در مناطق عظیمی انجام می‌شوند که ممکن است از محدوده برخی از ماموریت‌های دیگر دور باشند. به همین دلیل، ویژگی Mission Replay و استفاده از Tac-Map به بازیکنان این امکان را می دهد که بهتر و راحت تر از قبل بین ماموریت های مختلف جابجا شوند.

فیلم Grapple Shot Master Chief در Halo Infinite

برای این کار، بازیکن در کمپین تک نفره یا کمپین co-op می تواند Tac-Map خود را باز کند، یک ماموریت انجام شده را انتخاب کند و سپس به گزینه Replay برود. سپس از بازیکن خواسته می شود تا سطح دشواری آن ماموریت را انتخاب کند. گزینه ای برای فعال کردن جمجمه های جمع آوری شده توسط بازیکن یا هم تیمی های او نیز نمایش داده می شود. در نهایت با انتخاب بازی مجدد ماموریت، گیمر به تنهایی یا با اعضای تیم به محل ماموریت منتقل می شود.

استودیو 343 Industries اعلام کرد که حالت کمپین Co-op Halo Infinite در پایان آگوست (هفته اول سپتامبر) به صورت عمومی منتشر خواهد شد. این حالت در ابتدا قرار بود با شروع فصل 2 راه اندازی شود، اما انتشار آن به تعویق افتاد تا به یک تجربه چهار نفره با کیفیت بالا تبدیل شود.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید