بدشانس ترین مرد جهان در تریلر معرفی انیمیشن Luck از اپل تی وی پلاس


اپل به طور رسمی از تریلر Luck، جدیدترین اثر سازندگان Toy Story و Cars رونمایی کرد.

انیمیشن موفق باشید (شانس)، آخرین ساخته فیلم های اصلی اپل این انیمیشن توسط استودیو اسکای دنس تولید شده و در روز جمعه 5 آگوست 2022 (14 مرداد) از طریق +اپل تی وی برنامه ریزی شده است. تریلر اولین نمایش انیمیشن Luck که از کانال یوتیوب شبکه آنلاین اپل پخش شد، به معرفی سم گرینفیلد، شخصیت اصلی فیلم و بدبختی های بی پایان او در زندگی روزمره می پردازد.

در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

با توجه به آنچه در این ویدئو مشاهده می شود، سام گرینفیلد دختر جوانی است که در طول زندگی اش گرفتار بدبختی های کوچک و بزرگی بوده است. در همین حال، زمان زیادی طول نمی کشد که وقتی سام یک سکه شانس واقعی پیدا می کند، همه چیز تغییر می کند. با این حال، به نظر می رسد که بدشانسی سام پایانی ندارد. زیرا سکه شانس خود را پس از یک تصادف ساده از دست می دهد. همین اتفاق باعث می شود که دختر با گربه ای به نام باب آشنا شود که به دنبال سم به سرزمین ثروت می رود.

تیم انیمیشن Luck تجربه کار بر روی انیمیشن‌های Toy Story و Cars را دارد.

انیمیشن موفق باشید

ایوا نوبل زادهبازیگر و خواننده نامزد جایزه تونی برای بهترین بازیگر زن در Miss Saigon، صداپیشگی این شخصیت سام گرینفیلد در انیمیشن شانس جین فوندا از گریس و فرانکی همچنین در نقش رئیس گودلاک و اوپس گلدبرگ، برنده اسکار در نقش کاپیتان بازی می کند. در نهایت سایمون پگصداپیشه برجسته باک در عصر یخبندان ما آن نقش را داریم باب گربه نمایشنامه

صداپیشگان دیگر انیمیشن جدید اپل عبارتند از فلولا بورگ (از Trolls World Tour) در نقش جف تکشاخ، لیل ری هوری (از فیلم مرد آزاد) در نقش مرو، کالین اودونگو (از روزی روزگاری) در نقش جری، جان راتزنبرگ (از Cheers) در نقش ریشه و آدلین اسپاون (از Watchmen) در نقش هازل نقل شده.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید