برادران روسو در حال کارگردانی فیلم جدیدی برای نتفلیکس و میلی بابی براون هستند


گروه الکتریک به کارگردانی برادران روسو و با بازی میلی بابی براون اکنون از نتفلیکس پخش می شود. کریس پرث در حال مذاکره برای بازی در این فیلم است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Electric State خانه جدیدی پیدا کرد. نتفلیکس اعلام کرده است که حقوق تولید و توزیع این فیلم را خریداری کرده است که بودجه زیادی خواهد داشت. هم جو و آنتونی روسو آنها دولت الکتریک را کارگردانی کردند. علاوه بر این، بابی براون عزیز، بازیگر سریال Stranger Things باید نقش اول این فیلم علمی تخیلی را بازی کند. هم کریس پرت او پس از همکاری با برادران روسو، با نتفلیکس برای شرکت در The Electric State مذاکره کرد.

علاوه بر این، کریستوفر مارکوس و استیون مک فی او پیش از این با برادران روسو برای نوشتن فیلمنامه چهار فیلم مارول از جمله کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان، کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی، انتقام جویان: جنگ بی پایان و انتقام جویان: پایان کار کرده بود. آنها مسئول دولت الکتریک هستند. این فیلم علمی تخیلی در ابتدا قرار بود در سینماهای یونیورسال اکران شود، اما نتفلیکس حقوق آن را خرید.

برادران روسو

گفته می شود Electric State با بودجه ای حدود 200 میلیون دلار تولید می شود و فیلمبرداری و تولید این فیلم علمی تخیلی از اکتبر سال جاری (اکتبر یا نوامبر) در استودیوی فیلم Pinewood در آتلانتا آغاز خواهد شد. برادران روسو قبلاً با نتفلیکس بودند فیلم مرد خاکستری با بازی است رایان گاسلینگ، کریس ایوانز و آنا د آرماسبه گفته آنها گران ترین فیلم تاریخ این شبکه به زودی در نتفلیکس اکران خواهد شد.

در این فیلم علمی تخیلی و ماجرایی، میلی بابی براون نقش نوجوانی را بازی می کند که پس از دوستی با یک ربات، متوجه می شود که توسط برادر گم شده اش فرستاده شده است. اتفاقات این رمان در دنیایی پسا آخرالزمانی در اواخر دهه 90 می گذرد و حالا این دختر با این ربات برای یافتن برادرش دست به یک ماجراجویی ملی می زند که در طی آن با خطرات و مشکلات زیادی روبرو خواهد شد. دولت الکتریکی اقتباسی از رمان معروفی به همین نام است سایمون استلنهاگ خواهد بود.

کریس پرث در فیلم The Tomorrow War روی یک نیمکت نشسته است

علاوه بر چیزهای عجیب، میلی بابی براون در فیلم‌های دیگری نیز در طول سال‌ها حضور داشته است، از جمله انولا هلمز، گودزیلا: پادشاه هیولاها و گودزیلا در مقابل. کونگ هم نقش داشت. براون برای ایفای نقش انولا هلمز در Enola Holmes 2 بازگشته است و در حال حاضر در پشت صحنه سریال Damsel است که در سال 2023 از نتفلیکس پخش خواهد شد. براون احتمالاً در فصل پنجم و آخر سریال Stranger Things حضور خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید