بریکینگ: مرگ عضو BTS در کنسرت دیشب [+فیلم]


مرگ یکی از اعضای BTS در کنسرت دیشب شایعه ای بود که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازتاب گسترده ای داشت. برای آشنایی بیشتر با این موضوع، این مقاله را ادامه دهید.

فیلم منتشر شده از مرگ یکی از اعضای گروه BTS (BTS) در حین اجرای کنسرت بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت.

نوامبر تتر

گروه کره ای BTS که در سال 2009 تاسیس شد، متشکل از هفت عضو است که در زمان تشکیل گروه نوجوان بودند. این گروه موفق به ثبت موفقیت های زیادی شد و شهرت زیادی در سطح جهانی به دست آورد. بی تی اس بیش از یک میلیارد دلار از طریق محتوای آپلود آنلاین و فروش آلبوم به دست آورده است.

بریکینگ: مرگ عضو BTS در کنسرت دیشب [+فیلم]

در این ویدیو یک شی بزرگ از سقف سالن کنسرت به طرز وحشتناکی روی یکی از خوانندگان گروه هنگ کنگی سقوط می کند. چندی پیش کمپینی برای برگزاری کنسرت BTS در ایران توسط ارتش و هواداران این گروه در فضای مجازی تشکیل شد که واکنش های بسیاری را در پی داشت.

لازم به ذکر است که بررسی ها نشان می دهد این فیلم مربوط به حادثه ای است که پنجشنبه شب در هنگ کنگ رخ داده و مربوط به گروه BTS نیست.

این ویدئو را در زیر تماشا کنید:

این هنرمند از گروه هنگ کنگ نخاع خود را برید و اکنون زنده است.

ارتش های بی تی اس در ایران مدتی است که پس از جدایی موقت از گروه بی تی اس، آهنگ ها و تک نوازی اعضای این گروه را دنبال می کنند.

جی هوپ متولد 18 فوریه 1994 در کره جنوبی خواننده، ترانه سرا و رقصنده است. او که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت تبلیغات و تجارت رسانه از دانشگاه هانیانگ است، خوانندگی را به طور رسمی در سال 2013 با گروه BTS آغاز کرد. کیم تهیونگ با نام هنری V (V) متولد 30 دسامبر 1995 در کره جنوبی خواننده است. او فارغ التحصیل رشته پخش و سرگرمی از دبیرستان هنر کره و مدرک مدیریت بازرگانی در تبلیغات و رسانه از دانشگاه مجازی هانیانگ است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید