بزرگترین محموله سوخت قاچاق در کشور کشف و ضبط شد


فرمانده ناحیه یک نیروی دریایی سپاه جزئیات بیشتری از تصرف بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشور…

بزرگترین محمولهبزرگترین محموله

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه جزئیات بیشتری از توقیف بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشور را تشریح کرد و گفت: سوخت های قاچاق علیه کشور یمن استفاده شد.

تسنیم نوشت: سردار عباس غلامشاهی در خصوص جزئیات کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشور توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس، اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه در راستای ماموریت حفاظت و حراست از منابع و منافع و پیشگیری از آن. هدر دادن منافع ملی با نظارت هوشمند اطلاعاتی یک شبکه سازمان یافته قاچاق سوخت را شناسایی کرد که سوخت را از شناورهای سبک در آب های ساحلی کشورهای همسایه تامین می کرد.

وی افزود: این شناور که تنها یکی از تانکرهای قاچاق سوخت با پرچم و ثبت پاناما است به طول 144 متر و دارای 21 خدمه غیرایرانی توقیف شده است.

فرمانده منطقه یک ناوگان سپاه گفت: این نفتکش سوخت را در آب های سرزمینی کشور همسایه بارگیری کرد که به کشوری خارج از خلیج فارس که از این سوخت علیه مردم مظلوم یمن نیز استفاده کرد، منتقل شد.

سردار گلمشاهی

وی تصریح کرد: این شناور یکی از شناورهای قاچاق سوخت است و با توجه به اینکه در آب های سرزمینی کشورهای همسایه در حال سوخت گیری بود و دور از دسترس بود، در عملیاتی هنگام خروج از خلیج فارس و تنگه اسیر شد. هرمز.

غلامشاهی گفت: تاکنون نیروی دریایی سپاه برای جلوگیری از غارت منابع ملی بیش از 14 میلیون و 880 هزار لیتر سوخت قاچاق از انواع شناورهای سبک و سنگین کشف کرده و این کشتی به تنهایی حامل بیش از 11 میلیون لیتر سوخت قاچاق بوده است. که به دستور سردار طنسیری به دستور مقامات قضایی کشف و ضبط شده و در دست بررسی نهایی است.

دیدگاهتان را بنویسید