بسته اینترنت رایگان برای 3 دهک جامعه


وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته اینترنت رایگان برای سه دهک کم درآمد جامعه خبر داد…

اینترنت بسته رایگان بری 3 دهک جامعهاینترنت بسته رایگان بری 3 دهک جامعه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته اینترنت رایگان برای سه دهک پایین درآمدی جامعه خبر داد و گفت: این بسته برای کسانی است که 400 هزار تومان یارانه پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، عیسی زارع پور امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت با بیان اینکه برای سه دهک پایین درآمدی جامعه بسته اینترنت رایگان ارائه کرده ایم، گفت: هموطنان واجد شرایط می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به نشانی من مراجعه کنند. gov.ir که شماره تلفنی ثبت می کنند و ما بدون توجه به اینکه از هر اپراتوری باشد در همان شماره برایشان بسته اینترنت رایگان فعال می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که مدت زمان استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بود، اما هر چهار ماه یکبار به صورت دائم برقرار می شوند و می توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات در پایان گفت: این بسته برای سه دهک کم درآمد است که معمولا 400 هزار تومان یارانه دریافت می کنند و با مراجعه به این سامانه می توانند این بسته را برای خود بررسی و فعال کنند. .

زارعی پور در پاسخ به سوالی مبنی بر علت کندی سرعت اینترنت، گفت: اگر مردم در جایی کندی دیدند، با سامانه 195 وزارت ارتباطات که به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند، تماس بگیرند، ما تماس خواهیم گرفت. موضوع را در سایت وزارتخانه بررسی کنید.

وی افزود: اما کاهش عمومی اینترنت در دو سه روز اخیر به دلیل قطعی های گسترده ای است که طی دو سه شب گذشته داشتیم که برطرف شده است، اما اگر در جایی مشکلی وجود داشته باشد سامانه 195 وزارتخانه آماده است. دریافت گزارش 24/7 مرتبط شوید و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید