بسیاری از مشکلات Cyberpunk 2077 را در آپدیت 1.61 این بازی برطرف کنید


پچ 1.61 به روز رسانی Cyberpunk 2077 در دسترس است و بسیاری از مشکلات بازی، از جمله اشکالات در ماموریت های جانبی، ویژگی های بازی و سایر جنبه های بازی را برطرف می کند.

CD Projekt Red در ادامه ارائه مداوم آپدیت های بازی Cyberpunk 2077 برای رفع مشکلات و باگ های مختلف این بازی، پچ 1.61 بازی را در اختیار کاربران قرار داده و از طریق پست جدید در وبسایت رسمی سایبرپانک، ایرادات مختلفی را که این آپدیت در گیم پلی، گرافیک، رابط کاربری و سایر قسمت ها رفع شده است.

یکی از مشکلاتی که با نصب آپدیت جدید Cyberpunk 2077 به طور کامل برطرف خواهد شد، عدم تکمیل ماموریت های Assault in Progress در مناطق Northside، Rancho Coronado، Coastview و Badlands است که با وجود دستیابی به تمام اهداف تعیین شده همچنان ناقص باقی مانده است. . این شماره برای برخی از فعالیت های مشکوک به جنایت سازمان یافته است یکی هم بود که دوباره در نسخه جدید رفع شد.

توسعه دهنده CD Project Red به رفع مشکلی ادامه داد که باعث می شد تمام Drop Points غیرفعال شود و از پیشرفت در ماموریت های جانبی مختلف در بازی جلوگیری کند. یکی دیگر از مشکلات مربوط به ماموریت ها یا کنسرت های بازی، ناتوانی در تکمیل یک حمله مداوم به Charter Hill بود که به دلیل کمبود شواهد ناتمام ماند.

DLC بازی Cyberpunk 2077

اما در مورد جلوه های بصری بازی گفته شد که از این پس شخصیت های غیر قابل بازی شهر شب آنها از چترهایی با رنگ ها و اشکال مختلف استفاده خواهند کرد. موارد مختلف افتاده یا جابجا شده روی نقشه نمایش داده می شود و خودروها پس از برخورد با یکدیگر نباید دچار مشکل و خطای گرافیکی شوند.

از نظر گیم پلی نیز گفته شد که چاقوهای مخصوص Headhunter و Blue Fang هستند موجود در موجودی یک فروشنده و همچنین قابل کپی کردن است هفت تیر افسانه ای عفو را بسازید. علاوه بر این، دیگر امکان استفاده از مواد مصرفی در هنگام نبرد تن به تن وجود ندارد. باگ عجیبی که باعث می‌شد بازیکن جسد را در صندوق عقب ماشین بگذارد، از آنجا دور شود و سپس برای کسب درآمد بی‌نهایت به آنجا بازگردد، نیز رفع شده است.

رابط کاربری بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و از این پس دیگر نیازی به ریستارت یا بارگذاری مجدد بازی برای بازگشت کلیدها به حالت پیش فرض نیست. منوی موجودی بازیکن نیز پس از جدا کردن یا انداختن یک مورد، دیگر به سرعت بالا و پایین نمی‌رود.

محیط بازی Cyberpunk 2077

یک سری اصلاحات برای نسخه رایانه شخصی، از جمله رفع افت موقت FPS در زمان خروج از منو و عدم دریافت اچیومنت در فروشگاه اپیک گیمز علیرغم رعایت پیش نیازها. بازیکنان زمانی که به اینترنت متصل نیستند، بازی را از لانچر انجام می دهند GOG، صفحه بارگذاری بازی به همین صورت یخ می زد یا پس از ارتقاء یکی از آیتم های بازی ناگهان از کار می افتاد، این مشکلات نیز برطرف شده است.

در نهایت، گفته شد که Cyberpunk 2077 اکنون از فناوری AMD FidelityFX Super Resolution 2.1 در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعدی پشتیبانی می‌کند. لیست کاملی از مشکلات بازی که در این آپدیت رفع شده اند در وب سایت رسمی Cyberpunk موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید