بلیط سینما ارزان تر است! طرح ویژه شهرداری تهران برای سینمادوستان


با تلاش شهرداری تهران و به منظور جذب مخاطب و علاقه مندان به سینما، بلیت سینما ارزان شد. این واکنش مستقیم به افزایش اخیر قیمت بلیت سینما است.

آقای بلیط

مدیر موسسه تصویر شهر; مجید اکبرشاهی از اجرای طرح تابستانی در سینماهای شهرداری تهران خبر داد. گفته می شود مهلت اجرای این طرح از ابتدای تابستان خواهد بود و انتظار می رود طی آن شاهد کاهش قیمت بلیت سینماهای شهرداری تهران باشیم. این طرح به منظور نزدیک شدن مردم به سینماها و جذب مخاطب بیشتر اجرا می شود.

بیشتر بخوانید: نماینده ایران در جشنواره فیلم کینولاب لهستان برنده دو جایزه مهم شد

با طرح شهرداری تهران بلیت سینما ارزان شد

مدیرعامل موسسه تصویر شهر با اعلام اجرای طرح کاهش قیمت بلیت در سینماهای موسسه تصویر شهر از ابتدای تابستان گفت:

در فروش بالای فیلم اخیر «بدون جلسه مقدماتی» که با بلیت نیم بها در روز میلاد امام رضا (ع) تقدیم شد، تجربه موفقی داشتیم. پس از این تلاش، تصمیم بر این شد که برای جذب مخاطب بیشتر اقداماتی انجام شود.

جزئیات طرح کاهش قیمت بلیت سینما در شهرداری تهران

مجید اکبرشاهی افزود:

تامین آسایش و آسایش شهروندان یکی از وظایف اصلی نهاد شهرداری است و از آنجایی که سینماهای موسسه تصویر شهر زیرمجموعه این موسسه می باشد، مقرر شد قیمت بلیت سینماهای شهر در روزها و ساعات خاصی کاهش یابد. .

وی همچنین در رابطه با جزئیات بیشتر این طرح و کاهش قیمت بلیت سینماهای شهرداری تهران گفت: این طرح به گونه‌ای اجرا می‌شود که بلیت‌های سه روز اول هفته (شنبه، یکشنبه) نیم بها می‌شود. و دوشنبه) در «ملات»، «تماشا» و «راگا» تا ساعت 19:00 عرضه می شود. پس از ساعت 19:00 برای تمامی فیلم ها در پردیس ملت قیمت بلیت از 45 هزار تن به 35 هزار تن و در سینماهای راگا و تماشا از 35 هزار تن به 25 هزار تن کاهش می یابد.

اکبرشاهی همچنین توضیح داد: این طرح به منظور جذب مردم از اوایل تابستان سال 1401 در سینماهای شهرداری اجرا می شود و در سایر روزهای هفته طبق روال، قیمت بلیت روز سه شنبه نیم بها است. و سه روز آخر هفته (چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه) به قیمت تمام شده به شهروندان ارائه می شود. مدیر موسسه تصویر شهر توضیح داد:

در موسسه تصویر شهر از ابتدای امسال با برنامه ریزی هایی که انجام دادیم تصمیم گرفتیم از افزایش قیمت بلیت پردیس سینما رازی واقع در منطقه 11 شهرداری تهران جلوگیری کنیم. به همین دلیل این سینما مانند سال گذشته در تمامی روزهای هفته بلیت را با قیمت 15 هزار تن در اختیار مخاطبان و شهروندان عزیز قرار می دهد.

مجید اکبرشاهی با ابراز امیدواری نسبت به اجرای این اقدامات گفت:

امیدواریم با تحقق این پروژه ها استقبال مخاطبان از فیلم ها بیشتر شود و رونق دوباره به سینماها بازگردد.

علاقه مندان برای استفاده از این طرح می توانند به پردیس های سینمایی گالری ملت واقع در بزرگراه نیایش، پارک ملت با 12 سالن، پردیس سینمایی راگا در ری، پردیس تماشا در یافت آباد هر کدام با 3 سالن و رازی در میدان گمرک با 2 سالن سینما و بازدید مراجعه کنند. از تماشای فیلم لذت ببرید

بیشتر بخوانید:

قیمت بلیت های سینما کاهش یافته است، اما آیا این طرح تابستانی موفقیت آمیز خواهد بود؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید همانند سازی عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید