بهبود توانایی خرید و فروش در اینستاگرام با امکان جستجوی مشاغل اطراف


در آپدیت جدید اینستاگرام، نقشه ای تعبیه شده است که توانایی خرید و فروش در اینستاگرام را با قابلیت جستجو برای کسب و کارهای اطراف بهبود می بخشد.

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های محبوب در بین افراد مختلف است و همواره سعی دارد با ارائه خدمات بیشتر کاربران خود را راضی نگه دارد. این سرویس اجتماعی در آپدیت اخیر خود قابلیت خرید و فروش در اینستاگرام را بهبود بخشیده و به کاربران امکان دسترسی به کل نقشه را می دهد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

قبل از این به روز رسانی، کاربر تنها زمانی می توانست به نقشه دسترسی داشته باشد که صفحه فروشگاه با ایجاد موقعیت مکانی ارسال می کرد، اما اکنون کاربر به کل نقشه دسترسی دارد و می تواند آن را بر اساس نیاز خود فیلتر کند. این بدان معناست که کاربر می تواند کسب و کارهای نزدیک خود را جستجو و شناسایی کند و حتی یک فروشگاه را برای مشاهده صفحه پست و داستان انتخاب کند.

بیشتر بخوانید: ویژگی های جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا؛ کسب درآمد از راه آهن و پست

چگونه آپدیت جدید اینستاگرام به بهبود توانایی خرید و فروش در اینستاگرام با امکان جستجوی مشاغل اطراف کمک می کند؟

مدیرعامل متا اعلام کرد که قابلیت بهبود قابلیت خرید و فروش در اینستاگرام برای تمامی کاربران است و با آپدیت در دسترس خواهد بود. مارک زاکربرگ در آن یادداشت گفت که نقشه جدید موجود در این به‌روزرسانی می‌تواند کسب‌وکارهای مورد نظر شما را که در نزدیکی شما قرار دارند جستجو کرده و آنها را بر اساس دسته‌بندی در دسترس شما قرار دهد.

در آپدیت اخیر اینستاگرام، کاربر می تواند کسب و کارهای محلی را با انتخاب موقعیت مکانی آنها و دیدن آنها روی نقشه جستجو کند. همچنین می توان با انتخاب مکانی که روی پست و استوری ها قرار می گیرد به آن دسترسی داشت یا با جستجوی هشتگ های خاص می توان مکان های مرتبط را روی نقشه پیدا کرد.

پس از جستجوی یک منطقه در نقشه اینستاگرام، می توانید از فیلتر برای محدود کردن مشاغل استفاده کنید و بخواهید فقط رستوران ها یا پارک ها را به شما نشان دهد. همچنین می‌توانید یک فروشگاه را ذخیره کنید تا مرور آن را برای مدتی بعد به تعویق بیندازید.

اینستاگرام محبوبیت خود را مدیون به روز رسانی های جدیدی است که هر ماه در اختیار کاربران قرار می دهد. این شبکه اجتماعی علاوه بر بهبود قابلیت خرید و فروش در اینستاگرام در آپدیت جدید خود، قابلیت Market Police را نیز برای افرادی که در اینستاگرام کسب درآمد می کنند، اضافه کرده است. Marketplace که در ماه‌های اخیر برای تعامل بهتر بین برندها و تولیدکنندگان محتوا برای کاربران راه‌اندازی شد، به تولیدکنندگان محتوا کمک می‌کند تا پست‌ها و ریل‌های ویژه‌ای را برای مشترکین بگذارند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بهبود توانایی خرید و فروش در اینستاگرام چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید