بهبود گیم پلی در ویدیوی جدید Madden NFL 23


الکترونیک آرتز ویدیو جدیدی از حالت فرنچایز Madden NFL 23 منتشر کرده است که در آن شاهد بهبودهای مختلف گیم پلی هستیم.

داریم به زمانی از سال می رسیم که شاهد انتشار نسخه جدیدی از فرنچایزهای ورزشی سالانه هستیم. Madden NFL 23 یکی از اولین بازی های ورزشی سالانه است که ماه آینده منتشر می شود. بنابراین، EA Sports به تازگی جزئیات جدیدی از این بازی فوتبال منتشر کرده است. تریلر جدید بازی به شدت بر پیشرفت های بزرگ در حالت فرنچایز تمرکز دارد. این حالت در سال های اخیر با انتقادات زیادی از سوی بازیکنان مواجه شده است. با این حال، به نظر می رسد که تیم Madden NFL تلاش زیادی برای بهبود آن انجام داده است.

به طور خلاصه، حالت فرنچایز Madden NFL 23 یک تجربه انعطاف‌پذیر برای بازیکنان فراهم می‌کند تا در نحوه ساخت و توسعه تیم خود آزادی زیادی داشته باشند. تیم توسعه چندین بهبود در حالت فرنچایز برای ارائه این آزادی اعمال کرده است.

برای شروع، یک سیستم جدید با تمرکز بر انگیزه بازیکنان ایجاد شده است. این سیستم در واقع عوامل مختلفی را تعیین می کند که یک بازیکن را به قرارداد با تیم های ورزشی متمایل می کند. به عنوان مثال، شرکت در رویداد Super Bowl، مکان تیم یا فهرست بازیکنان آن می تواند انگیزه بازیکنان را برای پیوستن به یک تیم جدید تغییر دهد.

بازی Madden NFL 23

یک سیستم جدید دیگر Player Tags نام دارد که مستقیماً بر نحوه خرید و فروش، پیش نویس قراردادها و موارد دیگر تأثیر می گذارد. در واقع این سیستم بازیکنان را علامت گذاری می کند و این مشکل تاثیر مستقیمی روی شخصیت بازیکن خواهد داشت. به عنوان مثال، هر توکن نشان می دهد که چند تیم دیگر مایل به خرید یک بازیکن هستند یا پاداش و امتیاز یک بازیکن چقدر ارزش دارد. سیستم جدید بعدی در حالت فرانچایز Free Agent Hub است که به بازیکنان اجازه می دهد پیشنهادات خود را بدون نیاز به پیشبرد هفته ارسال کنند.

تیم توسعه چندین پیشرفت دیگر را در زمینه‌های مختلف Madden NFL 23 انجام داده است، از جمله بهبود پارامترهای ردیابی بازیکن، بازنگری در کلاس‌های پیش‌نویس، فرآیند مذاکره ساده‌شده قرارداد، یک رابط کاربری جدید و بهبود یافته و موارد دیگر.

ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

بازی Madden NFL 23 قرار است در تاریخ 28 آگوست 2022 برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Madden NFL 23 با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید