بهترین خیانت ها در انیمه; 10 خیانت تکان دهنده در انیمیشن محبوب


وقتی صحبت از خیانت به میان می آید، انیمه نیز از این قاعده مستثنی نیست. منتظر معرفی باشید بهترین خیانت ها در انیمه بیایید پرداخت کنیم

فصل 3 پسران با پایانی دلخراش پر از دل شکستگی، خشونت و خیانت به اوج خود می رسد. در واقع، خیانت یک نقطه اصلی داستانی بوده است که برای توسعه شخصیت ها برای هزاران سال داستان سرایی استفاده شده است. پیچ و تاب خیانت به شخصیت همیشه مخاطبان را به عنوان راهی برای ارتقای داستان سرایی درگیر خود کرده است. پس انیمه به عنوان یک رسانه محبوب چگونه با خیانت مقابله می کند؟

بهترین خیانت ها در انیمه

10 خیانت تکان دهنده در انیمیشن محبوب

می توانید لیست کنید بهترین خیانت ها در انیمه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

با تشکر از Ranker، رای دهندگان لیستی از 10 خیانت بزرگ در تاریخ انیمیشن ها را تهیه کرده اند. از کسانی که برای کسب قدرت به دوستان و خانواده خود خیانت کردند تا کسانی که معتقد بودند برای رسیدن به اهداف خود باید دست به هر کاری بزنند، خیانت در انیمه می تواند دلایل زیادی داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید s بهترین خیانت ها در انیمه با ما در این مقاله همراه باشید تا این خیانت ها را ارائه دهیم.

ملوان نپتون و ملوان اورانوس

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

Sailor Moon یکی از تاثیرگذارترین انیمه/مانگاهای شوجو است.بهترین انیمه شوجو) تا به امروز برای طراحی رنگارنگ و شخصیت های فوق العاده اش. اما یک چیز از نظر توسعه پیشگام است و آن رابطه بین میچیرو و هاروکا است. پیوند بین نپتون و اورانوس، به ترتیب، چیزی بیش از یک رابطه عاشقانه در نظر گرفته نمی شود، علیرغم آنچه برخی از سانسورچی ها می خواهند بگویند.

جدا از توسعه، این دو شخصیت محبوب به دلیل خیانت به خود ملوان مون شناخته می شوند. اگرچه این کار با اهداف دوستانه انجام شد. کنار گذاشتن شخصیت اصلی از داستان اصلی آسیب زاتر از آن چیزی است که در ابتدا امیدوار بودند و رابطه آنها را از هم می پاشید.

ایتاچی اوچیها

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

ایتاچی اوچیها ممکن است پیچیده ترین شخصیت در سری ناروتو باشد، و این هرگز به اندازه کشتار قبیله اوچیها مشهود نیست. نسل کشی اوچیها یکی از تاثیرگذارترین رویدادهایی است که این انیمه مدام به آن اشاره می کند.

این اتفاق تنها چیزی است که در نهایت برادر کوچکتر ایتاچی، ساسوکه را به چیزی که در ابتدای داستان است تبدیل می کند. اگرچه این عمل به خودی خود از روی ترحم و به عنوان راهی برای دور نگه داشتن برادرش از خطر انجام شد، اما همچنان یک اتفاق وحشتناک بود که حتی خود ایتاچی اعجوبه نیز هرگز نتوانست از نظر ذهنی با آن کنار بیاید.

گرل

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

باتلر سیاه با پیشینه ای ویکتوریایی در هر فرصتی از محیط اطرافش استفاده می کند. یکی از بهترین نمونه ها این است که چگونه به قتل های جک چاک دهنده که در آن زمان لندن را گرفتار کرده بود نفوذ می کند. سیل و سباستین برای یافتن مقصر پشت این قتل های وحشیانه به نتایج ویرانگری می رسند.

اینجا جایی بود که مادام رد، همچنین به نام آنجلینا دالس، خواهر مادر سیئل ظاهر شد. در این داستان فاش می شود که به دلیل غم و اندوه او از اینکه نمی تواند بچه دار شود، او و خدمتکارش گرل به قتل عام می پردازند و در واقع به جک چاک دهنده تبدیل می شوند. وقتی با سیل و سباستین روبرو می شود، موفق به کشتن برادرزاده اش نمی شود. گرل با دیدن این موضوع در نهایت او را از نظر عاطفی ضعیف می بیند و با داس او را می کشد و به شراکت آنها پایان می دهد.

کیوبی

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

برای یک سریال دختر جادویی، Puella Magi Madoka Magica Cake به عنوان تاریک ترین انیمه در این ژانر شناخته می شود. این تا حد زیادی به خاطر کیوبی همیشه دوست داشتنی و در عین حال شیطون است. از یک نقطه نظر، خیانت کیوبی لزوماً خیانت نبود، بلکه یک عمل گمراه کردن دختران جوان برای سرگرمی های پیچیده خودشان بود.

آنها باید با فریب دادن دختران جوان به بستن “قراردادهایی” که به آنها قدرت دختر جادویی می دهد، جادوگران را شکست دهند. چیزی که نادیده گرفته می شود این است که وقتی کسانی که قدرت خود را دریافت می کنند در مقطعی ناامید می شوند، خود جادوگر می شوند. وقتی این فاش شد، کیوبی به سادگی اهمیتی نداد، زیرا چیزی بود که «هرگز پرسیده نشد».

قوس

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

Fate/Stay Night انیمه‌ای است که با پیشروی، مقدمه آن پیچیده‌تر می‌شود، اما زمانی که اکشن شروع می‌شود، برای بینندگان سخت است که چشم خود را از آن بردارند. این انیمیشن شیرو امیا آسیب دیده را دنبال می کند که در جستجوی جام مقدس به امید جلوگیری از بلایایی مانند آنچه بر سر خانواده اش آمده است.

در ماموریت او یک کماندار بدبین است که هر شانس شیرو برای تکمیل ماموریتش را ناچیز می داند. چرخش تکان دهنده: آرچر در واقع شیرو از یک جدول زمانی متفاوت است که در آن قراردادی با دنیای آنها بست تا هرکسی را که ممکن است درگیر گونه های در معرض انقراض باشد، بکشد، حتی اگر اهداف آنها نسخه های جوان تری از خودشان باشند.

والتر

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

از دوران کودکی، والتر یک پیشخدمت/سرباز وفادار برای سازمان Hellsing، و همچنین یک مربی و محرم مناسب برای Integra بوده است. حداقل این چیزی است که همه معتقدند، تا اینکه در نهایت مشخص شد که او به سازمان خود خیانت کرده و یکی از اعضای گروه نازی هزاره است.

Hellsing Unlimited به دریای غم و خشونت معروف است، اما درام این انیمه عمیق است. خیانت والتر در سطوح مختلف آسیب زا بود، به ویژه با توجه به دوستی او با اینتگرا و ویکتوریا. غیرمنتظره بودن این و نحوه بیرون آمدن آن در میانه نبرد نهایی چیزی است که آن را بسیار تکان دهنده می کند. خیانت او یکی از تکان دهنده ترین خیانت ها در انیمه خوب.

آیزن

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه

از بین سه انیمه ای که به درستی به آنها “سه انیمه بزرگ” گفته می شود، بلیچ هنوز کمترین سر و صدا را دارد، چه فیلر یا هر چیز دیگری. اما چیزی که غیرقابل انکار است این است که خیانت کاپیتان دیویژن 5، سوسوکه آیزن، یکی از بهترین افشاگری‌های شرور در تاریخ انیمه است.

از طریق فریب، آیزن نقش کاپیتان فروتن و سخاوتمند پنجمین انجمن روح را بازی کرد. وقتی اهداف واقعی او فاش می شود، او تبدیل به یک شخصیت ماکیاولی می شود که برای رسیدن به اهدافش دست به هر کار بدی می زند. تلاش او برای کشتن ستوان ساده لوح خود مومو ممکن است به عنوان یکی از فجیع ترین اقدامات در تاریخ انیمیشن شناخته شود.

راشل

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه، تکان دهنده ترین خیانت ها در انیمه

یکی از معدود وبتون هایی که در انیمه اقتباس شده است، Tower of God محبوبیت زیادی در بین طرفداران انیمیشن به دست آورده است. بم، قهرمان سرسخت و ساده لوح داستان، از برج بالا می رود تا راشل، تنها دوستی که در تاریکی به او آرامش می دهد، بیابد.

بام با پشتکار و اراده بر تمام کارهای سخت و تقریبا غیرممکنی که پیش روی او گذاشته شده غلبه می کند تا اینکه سرانجام با راشل ملاقات می کند و سپس به او کمک می کند تا از برج بالا برود. بام با دیدن ستارگان واقعی بالا، که نزدیک به رسیدن به هدفش است، به سراغ راشل می رود و به او می گوید که به قولش عمل کرده است. بدون هشدار، ریچل ناگهان بام را از روی سکو به داخل شکاف زیر هل می‌دهد. این لحظه دلخراشی است که وقتی فاش شد که راشل هرگز بم را در یک نور ندیده و فقط خودخواهانه می خواسته خودش یک “ستاره” باشد، شوکه کننده تر شد.

گریفیث

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه، تکان دهنده ترین خیانت ها در انیمه

مانگای Berserk کنتارو میورا توسط بسیاری به عنوان یک شاهکار شناخته می شود. اما این مانگا هنوز یک انیمه اقتباسی کامل دریافت نکرده است. اما نزدیکترین چیز به آن اقتباس سال 1997 از قوس عصر طلایی بود. هرکسی که فقط این انیمه خاص را تماشا کرده باشد، پایان تلخ و شیرینی را برای این داستان شگفت انگیز تجربه کرده است.

انیمه با فعال شدن توانایی گریفیث، به دام انداختن دوستانش و خودش در قلمرو اختری با دست خدا و شیاطین گرسنه بی‌شماری پایان می‌یابد. گریفیث در ازای “رویای همیشگی” خود، همه دوستانش را قربانی این شیاطین می کند. او با قدرت های تازه کشف شده اش، در مقابل چشمان گاتس خشمگین به کاسکا حمله می کند. این لحظه برای همیشه به عنوان یکی از تاریک ترین خیانت هایی که در فرهنگ پاپ ثبت شده است، باقی خواهد ماند.

راینر و برتولد

بهترین خیانت ها در انیمه
بهترین خیانت ها در انیمه بهترین خیانت ها در انیمه

Attack on Titan مجموعه ای است که در اطراف پیچ و خم های اطراف هر گوشه ساخته شده است. اما تغییری که بسیاری از طرفداران انیمه به سادگی نمی‌توانستند پیش‌بینی کنند این بود که آنی تنها سوییچ تایتان نبود که به بهشت ​​نفوذ کرد. تایتان شدن راینر و برتولد یک اتفاق بسیار تکان دهنده در این انیمیشن بود.

از زمان آموزش نظامی، رینر به عنوان یک برادر بزرگ برای بازیگران اصلی دیده می شود. بنابراین وقتی بدون هیچ سوالی بیان می کند که یک تایتان زره پوش است، همه قهرمانان کنترل و خشم خود را از دست می دهند. برای افزودن آتش بیشتر به شعله، او حتی برتولد را به عنوان یک تایتان عظیم الجثه بازی کرد. این یک خیانت به یاد ماندنی است و تنها گوشه ای از آنچه شخصیت های این انیمه در آینده با آن روبرو خواهند شد را نشان می دهد. به گفته کسانی که در وب سایت Ranker رای داده اند، خیانت راینر و برتولد تکان دهنده ترین خیانت در انیمه خوب.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین خیانت ها در انیمه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین خیانت ها در انیمه

چه کسی بهترین خیانت را در انیمه انجام داد؟

طبق رای Ranker، خیانت راینر و برتولد تکان دهنده ترین خیانت در انیمه است.

سوسک آیزن در کدام قسمت از بلیچ به Soul Society خیانت کرد؟

این شرور بسیار محبوب اهداف واقعی خود را در قسمت 116 انیمه Bleach فاش کرد.دیدگاهتان را بنویسید