بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند. با بهترین قهرمانان حمله به تایتان آشنا شوید


انیمه Attack on Titan پر از شخصیت های محبوب و بامزه است. با فیگار برای روستا همراه باشید بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند ملاقات.

از انیمیشن زیبای آن گرفته تا سریال اکشن حماسی، حمله به تایتان (بررسی فصل 4 حمله به تایتان) این یک انیمه هیجان انگیز است. با این حال یکی از قابل توجه ترین جنبه های این انیمه شخصیت های آن است. از فصل اول تا نیمه دوم فصل 4، این انیمه موفق شد افرادی را ارائه دهد که تماشای آنها بسیار سرگرم کننده است و بینندگان را به یک ارتباط عاطفی می رساند.

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

با بهترین قهرمانان حمله به تایتان آشنا شوید

می توانید مرور کنید بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

حمله به تایتان (بهترین دیالوگ های انیمه به تایتان حمله می کنند) در وب سایت Ranker شخصیت های برتر انیمه در حال حمله به تایتان بر اساس رای گیری انتخاب می شوند. به عنوان مثال، آنها به قهرمانانی مانند ساشا براوس شجاع و آرمین آرلرت رویاپرداز کنجکاو رأی دادند. اگر بخواهید بهترین قهرمانان برای حمله به تایتان ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی آنها با ما همراه باشید.

تاریخچه پرواز

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

داستان در اصل یک شخصیت فرعی در انیمه بود. همه او را به عنوان یک مرد خجالتی اما خوب می شناسند، اما او رازی عمیق دارد که همه چیز را به سرعت تغییر می دهد. پس از اینکه مشخص شد که او حاکم واقعی دیوارها است، هیستوریا رهبر اصلی شیگانشین شد. زنی که زمانی از جایگاه خود در میان دوستانش مطمئن نبود، اکنون ملکه ای است که آماده است هر کاری را به عهده بگیرد.

تاریخ مردی است که برای برتری می‌کوشد، اما به دلیل عدم اطمینانش عقب می‌ماند. او گذشته‌ای دردناک نیز دارد، اما چیزی که برایش شگفت‌آور است این است که تاریخ در میان این همه درد به یک رهبر بزرگ و شجاع تبدیل شده است. داستان با سایر شخصیت های فرعی انیمه متفاوت است، زیرا وقتی برای اولین بار ارائه می شود، فردی ضعیف است و پس از مدتی به یکی از شخصیت هایی تبدیل می شود که بیشترین تفاوت را در داستان ایجاد می کند.

کانی اسپرینگر

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

در میان همتایان خود، کانی یکی از برونگراترین شخصیت های تایتان است. او همچنین گاهی اوقات تمرکز خود را از دست می دهد. اما زمانی که کانی متوجه می شود که مادرش تبدیل به یک تایتان شده است، این تغییر می کند. از آن زمان، او جدی تر و مشتاق تر برای سرنگونی نیروهای مخالف گروهش شده است.

مینرال فردی مشتاق و مثبت از گروه است. با اینکه گاهی کارهای خنده داری انجام می دهد اما در نهایت آماده است تا به وقتش به امور جدی گروه رسیدگی کند. چیزی که این شخصیت را بسیار خاص می کند این است که او یک فرد کاملا عادی است. کانی پادشاه دیوارها یا تیتانی نیست که باید جهان را نجات دهد، او فقط کانی است، بچه ای که می خواهد صلح را به سرزمین خود بیاورد.

ژان کرشتاین

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

در ابتدای انیمه، ژان به عنوان یک شخصیت متکبر به تصویر کشیده می شود که از خود مراقبت می کند. اما پس از مرگ مارکو همه چیز تغییر کرد و بینندگان کم کم شاهد تغییرات زیادی در ژان بودند. ژان که فقط می خواست راه آسان را طی کند، اکنون رهبری است که حاضر است با هر آنچه که می تواند به رفقای خود کمک کند.

ژان به دلیل کاستی هایش می تواند دیگران را درک کند و با آنها دوستی همدلانه داشته باشد. گویی ژان خود را در میان دوستانش کم می بیند و تا حدودی می تواند احساسات آنها را درک کند. او قطعا یکی از بهترین شخصیت های بازی Attack on Titan است.

آرمین آرلرت

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

اگرچه آرمین به عنوان شخصیتی با مشکلات عزت نفس به تصویر کشیده می شود، اما او یکی از باهوش ترین شخصیت های انیمه تهاجمی تایتان است. هوش و درک او باعث شده تا شخصیت های زیادی در شرایط سخت به سراغ او بیایند. آرمین همچنین شخصیتی بسیار وفادار و خوش بین است که گاهی اوقات می تواند به او آسیب برساند.

دلایل زیادی وجود دارد که آرمین را به یکی از بهترین شخصیت های بازی Attack on Titan تبدیل می کند. به عنوان مثال، آرمین یکی از تنها افرادی بود که متوجه شد آنی تایتان یک زن است. او همچنین چندین بار برای نجات دوستانش از خود گذشت. البته دوستانش هم این ویژگی ها را دارند، اما چیزی که آرمین را بزرگ و متمایز می کند، پیشرفت شخصیت او در طول انیمه است.

ساشا براوس

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

ساشا که یکی از بهترین شخصیت های زن در انیمه این برای بسیاری تعجب آور است. زیرا به نظر می رسد تنها چیزی که او به آن علاقه دارد غذا است، اما در موقعیت های جدی ساشا آماده انجام هر کاری لازم است. همه طرفداران انیمه می دانند که Attack On Titan یک انیمه تاریک است و همچنین انیمه به نوعی کمدی نیاز دارد. ساشا تسکین کمدی است که این انیمه به آن نیاز دارد.

چیزی که شخصیت او را حتی بهتر می کند این است که Attack on Titan نقاط قوت ساشا را در موقعیت های جدی آشکار می کند، به خصوص زمانی که زندگی او در آغاز فصل 4 در یک پیچ و تاب تکان دهنده گم می شود.

اروین اسمیت

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند، بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

ایروین چندین بار در طول انیمه مورد توجه قرار گرفت و این به دلیل شجاعت و مهارت های رهبری او است. او مسئول استخدام لوی در ارتش پیشرو بود و بسیاری از همرزمانش از جمله ارن را از اسیر شدن توسط راینر و برتولد نجات داد. اما شجاعت اروین سقوط او نیز هست. نمونه بارز این موضوع زمانی است که او جان خود و سربازانش را فدا می کند تا لوی بتواند با تیتان حیوانی مبارزه کند. این نبرد نیز یکی از بهترین مبارزات انیمه است.

چیزی که ایروین را به یک شخصیت خوب تبدیل می کند این است که با وجود قدرت و اقتدارش، با دوستانش مانند خانواده رفتار می کند. دوستانش می دانند که در صورت خطر می توانند به او مراجعه کنند.

ارن یگر

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه در حال حمله به تایتان، بهترین قهرمان حمله به تایتان

قهرمان داستان، ارن یگر، اشتیاق زیادی دارد. او مصمم است تا انتقام مرگ مادر و دوستانش را که به خاطر تایتان ها مرده اند، بگیرد. همانطور که او قدرت جدید خود را در تایتان کشف می کند، به آرامی تبدیل به یک رهبر می شود که دوستانش می توانند از آن پیروی کنند. به راحتی می توان گفت که ارن بهترین شخصیت در بازی Attack on Titan است.

رشد شخصیت ارن بسیار خاص و نادر است. او هرگز برای رسیدن به هدفش تسلیم نمی شود. این او را به یک شخصیت خوب تبدیل می کند. ارن یگر لحظات غم انگیز زیادی را در زندگی خود پشت سر می گذارد. این لحظات احساسات واقعی انسانی هستند که بسیاری از مردم می توانند آن را درک کنند. از دست دادن مادرش و تمایل به انتقام گرفتن از مرگش یا کشف قدرت هایش در کشتی تایتانیک و استفاده از آنها برای محافظت از دوستانش نمونه خوبی از این موضوع است.

میکاسا اکرمن

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه در حال حمله به تایتان، بهترین قهرمان های هجومی تایتان

یکی از شخصیت های مرموز این انیمه، میکاسا آکرمن، یک جنگجوی تمام عیار است که تعدادی از بهترین سریال های اکشن این انیمه را دارد. هدف اصلی او در زندگی محافظت از ارن است و وفاداری او به ارن آنقدر عمیق است که حاضر است برای ارن فداکاری کند.

اگرچه میکاسا گاهی اوقات می تواند کمی خشک باشد، اما کمی غم در آن وجود دارد. نمونه بارز منشا آن است. پدر و مادر میکاسا در مقابل چشمان او کشته شدند و او در کودکی به خاطر ظاهرش مدام مورد تمسخر قرار می گرفت. اینها نمونه هایی هستند که میکاسا را ​​به یک قهرمان واقعی تبدیل می کنند.

زوئی را آویزان کنید

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند، بهترین شخصیت ها به تایتان حمله می کنند

هانگ شخصیتی باهوش و آگاه است. او مربی مهم و دوست ارن و دیگر شخصیت های این انیمیشن است. هونگ نیز نترس است. به عنوان مثال، او یکی از معدود افرادی بود که معتقد بود ارن می تواند بخشی از ارتش پیشرو باشد. این نشان می دهد که او چه شخصیت باهوشی دارد.

چیزی که خان را بسیار محبوب می کند این است که او از خودگذشتگی دارد. اگر کسی را باور داشته باشد، آن شخص را رها نمی کند. بدون هونگ ارن و ارتش پیشرو، گاهی اوقات آنها نمی توانستند زنده بمانند. او با به خطر انداختن جان خود و آزمایش با تیتان ها، به مردم کمک می کند تا آنها را بهتر درک کنند. او همچنین به ارن کمک می کند تا قدرت خود را پیدا کند.

لوی آکرمن

بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند
بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند، بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند

Levy که شخصیتی خونسرد، آرام و کلکسیونر است، اگرچه شخصیت اصلی سریال نیست، اما شاید محبوب ترین باشد و به گفته Ranker، بهترین شخصیت انیمه در حال حمله به تایتان است.

طرفداران به سرعت عاشق شوخ طبعی او شدند و صحنه های اکشن حماسی متعددی را در طول انیمه اجرا کردند. یکی دیگر از دلایلی که او در لیست بهترین شخصیت ها برای حمله به تایتان قرار دارد، مهارت های عالی مبارزه او است که برخی از بهترین صحنه های اکشن انیمه را بر عهده دارند. داستان تراژیک دلسوز او نیز لایه دیگری به شخصیت او اضافه کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین شخصیت های انیمه به تایتان حمله می کنند ما سپاسگزاریم. حتما نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ،، نقد سریالی ،، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما همراهان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقدها و بررسی های فیلم های روز دنیا آشنا شوید.

سوالات متداول در مورد بهترین شخصیت های انیمیشنی که به تایتان حمله می کنند

شخصیت اروین اسمیت در چه فصلی مرد؟

این شخصیت بامزه در فصل سوم قسمت 18 جان خود را از دست می دهد.

محبوب ترین شخصیت در Attack on Titan کیست؟

طبق گفته Ranker، محبوب ترین قهرمان حمله، Titan Levy Ackerman است.دیدگاهتان را بنویسید