بهترین لباس های شرور انیمه شونن; شرورهای خوش پوش


از رنگارنگ گرفته تا براق، افراد شرور شونن لباس‌های خاص مختلفی دارند. با رقم بمانید، نه بهترین لباس های شرور انیمه Shounen شناختن

ممکن است شخصیت های انیمه شیک زیادی در انیمه های مختلف وجود داشته باشد، اما به همان اندازه، اگر نه بیشتر، شرورهای شیک وجود دارد. در میان بسیاری از شخصیت های انیمه، تفاوت کمی بین سبک قهرمانان و شخصیت های شرور وجود دارد. در حالی که به نظر می‌رسد شخصیت‌ها سبکی از پوشیدن لباس‌های غیرعادی و رنگ‌های بسیار روشن دارند، افراد شرور انیمه تمایل دارند لباس‌های ساده‌تر و رنگ‌های کسل‌کننده بپوشند.

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

شرورهای خوش پوش

می توانید لیست کنید بهترین لباس های شرور انیمه Shounen به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

به عنوان مثال Tanjirou از Demon Slayer است که هائوری سبز و سیاه پوشیده است. در همین حال، شرور نمایش، موزان کیبوتسوجی، یک کت و شلوار مشکی ساده می پوشد. در حالی که برخی از شرورها لباس های ساده را ترجیح می دهند، برخی دیگر می توانند کمی عجیب تر شوند. هر شرور استعداد و سبک خاص خود را دارد. بنابراین اگر می خواهید s بهترین لباس های شرور انیمه Shounen ملاقات کنید، در این مقاله برای معرفی شما با ما همراه باشید جذاب ترین لباس های شرور انیمه Shounen بیایید پرداخت کنیم

لک یاگامی

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

لایت یاگامی از Death Note یکی از معدود شخصیت های انیمه ای است که یک شرور نیز هست. سوتلینا یک دانش آموز متوسطه معمولی است.بهترین انیمه دبیرستانی در نتفلیکس) که توانایی وحشتناکی برای کشتن هر کسی با نوشتن نامی بر روی نامه مرگ او به دست می آورد. در حالی که لایت در ابتدا نیت خوبی داشت و فقط می خواست جنایتکاران را نابود کند، بعداً در انیمه تبدیل به یک مرد بی رحم می شود.

در حالی که لایت دقیقاً یک لباس جالب یا منحصر به فرد ندارد، او با یک سبک منحصر به فرد ظاهر می شود. لایت یک فرم مدرسه ساده با یک پیراهن سفید همراه با شلوار قهوه ای و یک ژاکت قهوه ای دارد. لابات شاید خیلی به چشم نیاید، اما لباس او قطعاً اینطور است جذاب ترین لباس های شرور انیمه Shounen خوب.

اوروچیمارو

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

اوروچیمارو یکی از اولین آنتاگونیست های اصلی ناروتو است (بهترین شرورهای ناروتو) E. Orochimaru شینوبی است که با مارها معاشرت می کند و ظاهری مار مانند دارد، از جمله ساختار صورت مار مانند و پوست سفید و چشمان مار مانند تیز. اوروچیمارو تصمیم گرفت میزبان جدیدی پیدا کند و این پتانسیل را در ساسوکه، هم در بدن و هم در تاریکی احتمالی او دید.

هنگامی که بینندگان برای اولین بار با Orochikaru آشنا می شوند، او لباسی برنزه و خاکستری ساده با طناب های بنفش بزرگ در پشت خود می پوشد. بعداً در انیمه، اوروچیمارو به آکاتسوکی می‌پیوندد و به لباس سیاه نمادین با یک ابر قرمز تبدیل می‌شود. چیزی که اوروچیمارو را از بقیه متمایز می کند، ظاهر ترکیبی انسان/مار اوست.

حسادت

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

حسادت احتمالاً یکی از وحشی‌ترین و ترسناک‌ترین دشمنان فیلم Fullmetal Alchemist است. حسود از آن دسته شروری است که برای کسی که آزار داده است احساس پشیمانی نمی کند. Jealousy به راحتی یکی از وحشیانه ترین تبهکاران انیمه در این لیست است. اما او در لباس هایش نیز سلیقه ای عالی دارد.

Jealousy در بیشتر انیمه ها یک تاپ مشکی، شورت کوتاه و هدبند قرمز می پوشد. اگرچه او لزوماً کفش های قابل تشخیص نمی پوشد، اما یک ست منحصر به فرد از کفش ها را می پوشد که تا ساق پا بالا می رود. حتی اگر لباس Envy اینطور نباشد. دقیقا منحصر به فرد، او قطعا منحصر به فرد است.

حسی

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

سنسوی از یو یو هاکوشو یک کارآگاه ارواح سابق بود که چند سال پس از اعزام به مأموریتی که او را برای همیشه آزار داد و تغییر داد، وظایف خود را رها کرد. او یکی از معدود تبهکارانی بود که در واقع شخصیت اصلی یوسوکه را کشت. وقتی صحبت از لباس اصلی Sensui می شود، کمی ساده تر است. او یک مجموعه ساده از یک پیراهن آستین بلند مشکی و یک شلوار مشکی پوشیده است.

هنگامی که سنسی به قدرت کامل می رسد، لباس او به یک مجموعه زره مانند آبی تغییر می کند. وقتی سنسی از پتانسیل خود فراتر می رود، لباس او دوباره تغییر می کند. این لباس جدید شبیه زره طلایی است. Sensui به راحتی یکی از بهترین لباس پوشیدن شرورهای انیمه Shounen خوب.

بیروس

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

Beerus خدای نابودی در Dragon Ball Super است و یکی از منحصر به فردترین لباس ها را در این انیمه محبوب دارد. Beerus ممکن است در ابتدا شرور این انیمه باشد و به روش خودش هنوز هم یک شرور است. بیروس برای اولین بار زمانی به مخاطب معرفی می شود که نیمی از یک سیاره را به دلیل چرب بودن غذای آنها نابود می کند.

Beerus شبیه یک خدای سبک مصری است و لباس او ظاهر را کامل می کند. Beerus بدون پیراهن با یک تکه شانه مانند یک یقه و شلوار گشاد است که تا مچ پا مخروطی است. اگر این شخصیت در دنیای واقعی یک خدا بود، بشریت دچار دردسر بزرگی می شد. Beerus یکی از بهترین لباس های شرور را در انیمه شونن دارد.

ورود شما

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه Shounen

Shigaraki از My Hero Academia یک شرور محبوب است که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند. او اولین بار در زمان حمله به USJ به مخاطبان معرفی شد و قطعا تاثیر زیادی در داستان این انیمه داشت. Shigaraki یک شرور با ذهنیت کودکانه است، به این معنی که او در ذهن خود مانند یک بازی ویدیویی جنگ می کند و با متحدان خود مانند ابزار رفتار می کند. به نظر می رسد اولین لباس شیگاراکی یکی از محبوب ترین لباس های او باشد.

لباس شیگارکی خیلی منحصر به فرد نیست زیرا او فقط یک پیراهن مشکی و شلوار جین مشکی به تن دارد. چیزی که لباس او را نمادین می کند بازوهایی است که او در قسمت بالایی بدن خود دارد. مخاطب در طول انیمه متوجه می‌شود که این دست‌های وحشتناک دست‌های خانواده متوفی شیگارکی هستند که وقتی توانایی خود را به دست می‌آورد، به‌طور تصادفی می‌کشند.

اسحاق

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس شرور انیمه شونن بهترین لباس شرور انیمه شونن

ایزاک از انیمه نتفلیکس Castlevania یک استاد جعل است که در کنار دراکولا می جنگد. مخاطب در مورد گذشته ایزاک و اینکه چرا او می خواست بشریت را با ارتش دراکولا نابود کند، آشنا می شود. اسحاق زمانی برده بود و مجازات شد زیرا می خواست برای کمک به اربابش بخواند.

آیزاک با کت و شلواری از زره مشکی که سبکی فانتزی دارد به طرفداران معرفی می شود. او همچنین به نظر می رسد که سبک دراکولا را کمی تقلید می کند. در ادامه انیمه، لباس اسحاق سبک سنتی عربی یا هندو را به خود می گیرد. رنگ لباس های اسحاق نیز از مشکی و قرمز به آبی و طلایی تغییر می کند.

ناراکو

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس پوشیدن شرورها در انیمه شونن بهترین لباس پوشیدن شرورها در انیمه شونن

ناراکو پادشاه شرور اینویاشا است. او طیف گسترده ای از حملات و توانایی هایی دارد که به راحتی شخصیت های اینویاشا را شکست می دهد. این به ویژه در این واقعیت مشهود است که ناراکو توسط قسمت 165 شکست می‌خورد. ناراکو لباس‌های متنوعی در سراسر انیمه دارد. اما یکی از لباس های منحصر به فرد او زره کامل او است.

این زره دارای انواع مختلفی از میخ ها و قطعات زره است که شبیه استخوان هستند. بخشی از لباس او یک سبک کیمونو با رنگ های آبی، بنفش و سفید است. این لباس ناراکو قطعا طرحی ترسناک است که می تواند بسیاری را بترساند.

للوچ

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه شونن، جذاب ترین لباس های شرور انیمه شونن

Lelouch از Code Geass نمونه دیگری از تبدیل شدن شخصیت اصلی انیمه به یک شخصیت شرور است. در ابتدای انیمه، للوچ با نگاه کردن به چشم ها و فعال کردن توانایی GEASS خود، قدرت کنترل اعمال افراد را برای مدت کوتاهی به دست می آورد. در ابتدا، للوچ عضو شورشی است که به دنبال پایان دادن به دیکتاتوری حاکم بر سرزمین آنها است.

لباس نمادین للوچ شامل یک کت و شلوار مشکی با یقه بلند است که تا موهایش پایین می رود. این لباس همچنین از کلاه ایمنی تشکیل شده است که وقتی می خواهد از توانایی خود استفاده کند، چشم چپ آن باز می شود. زمانی که للوچ کلاه ایمنی نمادین خود را به سر نمی‌برد، ماسک ساده‌ای می‌پوشد که بینی و دهان او را می‌پوشاند.

در خانه

بهترین لباس های شرور انیمه Shounen
بهترین لباس های شرور انیمه شونن بهترین لباس های شرور انیمه شونن

Duma احتمالا منحصر به فرد ترین شیطان در انیمه Demon Slayer است. طرفداران ابتدا او را در پایان فصل 2 می شناسند. طرفداران متوجه می شوند که دوما نه تنها ماه بالا 6 بود، بلکه مردی بود که داکی و گیتار را به شیاطین تبدیل کرد. با پیشرفت انیمه، دوما به Upper Moon 2 تبدیل می شود و یکی از قوی ترین شیاطین موجود در انیمه تاکنون است.

دوما لباس سنتی ژاپنی را با لباس قرمز روشن و پنکه طلایی که به عنوان سلاح استفاده می کند می پوشد. سبک لباس دوما شبیه خدای باستانی ژاپنی است که با توجه به اینکه دوما برای انسان ها به عنوان خدا عمل می کند، کاملا منطقی است. دوم اینکه سبکی قدیمی اما بسیار زیبا دارد. دومی دارد بهترین لباس شرور انیمه Shounen خوب.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین لباس های شرور انیمه Shounen ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین انیمه Shounen لباس های شرور

کدام شخصیت بهترین لباس شرور انیمه شونن را دارد؟

دوما با لباس سنتی ژاپنی با لباس قرمز روشن و پاپیون طلایی، بهترین لباس تبهکاران را در انیمیشن شونن دارد.

Beerus چه شخصیت انیمه ای است؟

این شخصیت محبوب و دوست داشتنی یکی از شخصیت های انیمه Dragon Ball Super است.دیدگاهتان را بنویسید