بهترین مانگای عاشقانه; بهترین مانگای عاشقانه کدامند؟


ژانر عاشقانه در دنیای مانگا طرفداران زیادی دارد. در این مقاله تا مقدمه با شکل همراه باشید بهترین مانگای عاشقانه يمديسه.

ژانر عاشقانه در مانگا بسیار گسترده است و بخشی از بسیاری از انیمه ها بوده است. از عناوین محبوبی مانند Yona of the Dawn، Maid Sama، و Kamisama Kiss گرفته تا آثار کوچکتری مانند Wotakoi: Love is Hard for an Otaku و The Duke of Death and His Maid، ژانر عاشقانه ویژگی هایی دارد که ژانرهای دیگر (انواع ژانرهای انیمه) ندارم

بهترین مانگای عاشقانه

بهترین مانگای عاشقانه کدامند؟

می توانید لیست کنید بهترین مانگای عاشقانه به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

در حالی که تعداد زیادی انیمه عاشقانه برای تماشا وجود دارد، مانگاهای بیشتری نیز در دسترس هستند که هنوز اقتباس نشده اند. برخی از مانگای این لیست اقتباس‌های لایو اکشن یا صحنه‌ای خود را داشته‌اند، اما به دلایلی هنوز انیمیشنی دریافت نکرده‌اند. اگر بخواهید با بهترین مانگای عاشقانه در این مقاله با ما همراه باشید بهترین مانگا در ژانر عاشقانه برای معرفی شما

مورد پایانی عشق

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

اگر خوانندگان مانگا به دنبال کمی درام پزشکی هستند، ممکن است از مانگا یک مورد غیر قابل درمان عشق لذت ببرند. یک مورد لاعلاج عشق درباره ناناسه ساکورا، زن جوانی است که پس از ملاقات با یک دکتر جوان خوش‌تیپ، پرستار می‌شود. تصادفاً ساکورا در همان بیمارستانی که کار می کند شروع به کار می کند.

اما پس از مدتی مشخص می شود که این مرد چندان جذاب نیست. با این حال، ساکورا اجازه نمی دهد این کار روی کار او تأثیر بگذارد، زیرا او واقعاً دوست دارد از بیماران خود مراقبت کند و به آنها کمک کند. تعداد زیادی انیمه یا مانگا در محیط بیمارستان وجود ندارد که این مانگا را خاص و متفاوت می کند.

یک مورد غیر قابل درمان عشق شامل چند داستان عاشقانه معمولی است. مانند مرد اصلی که برای پنهان کردن احساسات خود با سرنخ زن رفتار خوبی ندارد. این مانگای شایان ستایش لایو اکشن است اما هنوز انیمیشنی دریافت نکرده است. افرادی که به دنبال چیزی غیر از عاشقانه های دبیرستانی هستند به احتمال زیاد از این مانگا لذت خواهند برد.

عشق در تمرکز

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

پس از از دست دادن یکی از عزیزان، ماکو تصمیم می گیرد تا تحصیلات دبیرستانی خود را شروع کند و در خوابگاهی که دوست دوران کودکی اش کی، توصیه کرده است، زندگی کند. از آنجایی که ماکو علاقه شدیدی به عکاسی دارد، به باشگاه عکاسی معتبر مدرسه می‌پیوندد و در آنجا با پسری آشنا می‌شود که از عکس گرفتن متنفر است.

در این باشگاه عکاسی یک مثلث عشقی شکل می گیرد که باعث می شود اتفاقات جالب و خنده داری برای شخصیت اصلی رخ دهد. Love in Focus فقط سه جلد دارد اما از نظر هنری و داستانی کیفیت آن بسیار بالاست. بعید است که این داستان تبدیل به انیمه شود، اما Love In Focus نیز می تواند گسترش یابد. در میان مانگای این لیست، Love In Focus یکی از آنهاست مانگا ژانر عاشقانه برتر خوب.

روز ماتسوناگا-سان

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

میکو سونودا دانش آموز دبیرستانی است که باید با عمویش در یک پانسیون زندگی کند. او پس از مدتی متوجه می شود که عاشق ماتسوناگا، یک طراح داغ شده است. این دو شروع سختی دارند و به نظر می رسد که وضعیت زندگی میکو ممکن است چندان آسان نباشد. با این حال، با گذشت زمان این دو به هم نزدیک تر می شوند و عاشقانه شروع به شکوفایی می کند.

Matsunaga-San’s Living Room در سال 2022 به پایان می رسد، بنابراین انتظار می رود انیمه ای برای این مانگا ساخته شود. بعید است که این اتفاق بیفتد، اما اگر کسی به دنبال یک مانگای عاشقانه زیبا برای خواندن است، اتاق نشیمن Matsunaga-San ارزش بررسی را دارد.

عسل خیلی شیرینه

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

این مانگای زیبا به شما می آموزد که از روی جلد کتاب قضاوت نکنید. در این مانگا، تایگا اونیس از نائو کوگوره درخواست رابطه می کند. نائو درخواست او را می پذیرد، اما این کار را می کند زیرا از ظاهر زیبای اونیس می ترسد. با این حال، او به سرعت متوجه می شود که اونیس در واقع پسر بسیار خوبی است که اصلاً آن چیزی نیست که ابتدا فکر می کرد.

تایگا اونیس علیرغم ظاهر سختش با دیگران بسیار مهربان است، با معلمان و بزرگانش بسیار مودب است و فقط زمانی دعوا می کند که چاره دیگری نداشته باشد. این دو نفر در ابتدا با هم دوست هستند و آرام آرام یک رابطه عاشقانه و محبت آمیز را آغاز می کنند. در طول مانگا، این دو با دانش آموزان دیگر دوست می شوند و به آنها در حل مشکلاتشان کمک می کنند. مانگای Honey So Sweet یک نمونه عالی از عشق نوجوانان است.

سوئیچ Honnou

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگای عاشقانه

کویوری هوشی پس از اینکه دوست پسر دو سال و نیمش به رابطه آنها پایان داد، دل شکسته و ناراضی است. وقتی با دوست دوران کودکی اش هیجیری آکیاما بیرون می رود، با آکیاما معاشقه می کند و کمی بیشتر مشروب می نوشد. صبح روز بعد آنها در کنار یکدیگر از خواب بیدار می شوند و کویوری باید بپرسد که آیا او واقعا آکیاما را دوست دارد یا خیر.

هر دوی آنها برای شروع یک رابطه موافق هستند اما از آنجایی که مدت زیادی با هم دوست بوده اند راحت نیستند. این مانگا فقط هشت جلد دارد و خواندن همه آن زمان زیادی نمی برد. Honnou Switch هنوز انیمیشنی دریافت نکرده است. اگر انیمه ای برای آن ساخته شود، به احتمال زیاد مورد استقبال بسیاری از طرفداران انیمه قرار خواهد گرفت.

خانه خورشید

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگا عاشقانه، بهترین مانگا عاشقانه

در کودکی، مائو موتومیا به خانه ناکامورا پناه می برد در حالی که والدینش کم و بیش از او غافل بودند. اما پس از مرگ آقا و خانم ناکامورا، پناهگاه مائو از او گرفته شد. والدین مائو که اکنون نوجوانی در دبیرستان است، از هم جدا شدند. پس از مدتی، پدرش دوباره ازدواج کرد و این باعث شد که مائو مورد بی توجهی قرار گیرد.

هنگامی که هیرو ناکامورا به خانه هود باز می گردد، به مائو مکانی می دهد تا مانند والدینش زندگی کند تا زمانی که روابط بین مائو و پدرش اصلاح شود. پس از قبول درخواست هیرو، مائو به کمک هیرو می رود تا خانه را برای خواهر و برادر هیرو آماده کند تا برگردند و با آنها زندگی کنند. در حالی که این اتفاق می افتد، یک عاشقانه بین هیرو و مائو شکوفا می شود.

این مانگا در سال 2010 بسیار محبوب بود، اما ممکن است به دلیل عناوین محبوب تر مانند Kiss Him، Not Me!، Ao Haru Ride، Wolf Girl و Black Prince نادیده گرفته شده باشد. این مانگا به موضوعات سنگینی مانند بی توجهی به کودک، برخورد کودکان با طلاق والدین، از دست دادن آنها در سنین پایین و بزرگ شدن در دبیرستان می پردازد. House Of The Sun یک اقتباس دراماتیک روی سی دی دارد، اما دیدن زنده شدن آن روی صفحه تلویزیون بسیار عالی است.

برادر گستاخ

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگا عاشقانه، بهترین مانگا عاشقانه

یوکی ماچیدا دانش آموز دوم دبیرستان است که مدیر تیم بسکتبال پسران مدرسه است. او معمولاً فردی خونسرد است و احساسات واقعی خود را برای مراقبت از پنج خواهر و برادر کوچکترش پنهان می کند. پس از مراسم استقبال، او با شو ناروس، دانش آموز پسر کلاس پایین خود آشنا می شود.

معمولاً کارهای مختلفی انجام می دهد تا صبر او را آزمایش کند و او را آزار دهد. شو پس از فهمیدن اینکه یوکی نسبت به کاپیتان بسکتبال (که اخیراً دوست دختری پیدا کرده است) احساسات دارد، هر زمان که ناراحت باشد از او حمایت می کند. اما این باعث می شود که احساسات بین این دو رشد کند.

این مانگا یک فیلم کوتاه لایو اکشن در سال 2018 برای تبلیغ جلد دوازدهم منتشر کرد، اما هیچ اقتباس دیگری انجام نشده است. با این حال، مانگا به تازگی در سال 2021 به پایان رسیده است، بنابراین به احتمال زیاد در آینده یک اقتباس از انیمه اتفاق می افتد. متاسفانه هنوز چیزی اعلام نشده است.

پرنده سیاه

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگا عاشقانه، بهترین مانگا ژانر عاشقانه

میسائو هارادا می توانست از بدو تولد شیاطین را ببیند. او تنها با یک دوست بزرگ شد. دوست او پسری به نام کیو اوسوی است. علیرغم توانایی او در دیدن شیاطین، شیاطین خود بی ضرر بودند و تا زمانی که شانزده ساله شد با او کاری نداشتند. هنگامی که او شانزده ساله شد، شیاطین شروع به حمله به او کردند و همکلاسی هایش را برای این کار تسخیر کردند. کیو او را از این خطر نجات می دهد و میراث شیطانی او را همراه با پیشگویی با محوریت میسائو فاش می کند.

اگر طرفداران Vampire Knight به دنبال چیزی مشابه هستند، این مانگا گزینه بسیار خوبی است. Blackbird یک درام، رمان و سی دی پخش دارد، اما هنوز اقتباسی از انیمیشن دریافت نکرده است. مانگا در اواسط دهه 2000 منتشر شد و در اوایل دهه 2010 به پایان رسید، زمانی که رمان خون آشام بسیار محبوب بود. اگرچه خون آشام ها به اندازه آن زمان محبوب نیستند، این مانگا داستان بسیار جالبی دارد و دیدن یک انیمه عالی است. حضور Blackbird در لیست بهترین مانگای عاشقانه برای ما در اولویت بود.

اینجوری زندگی رو دوست داشته باش

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگا عاشقانه، بهترین مانگا عاشقانه

دانش آموز دبیرستانی شیهارو ناکامورا در یک مهدکودک کار می کند و به دوقلوهای Aoi و Akane Matsunaga علاقه خاصی دارد. آنها با عمویشان سیجی زندگی می کنند که پس از مرگ مادرشان توسط پدرشان رها شده بود. با دیدن اینکه خواهرزاده هایش چقدر به شیهارو وابسته هستند، او را به عنوان پرستار بچه استخدام می کند. دلیل کار او این است که معمولاً شلوغ است و ساعات غیرقابل پیش بینی دارد.

مانگا به رابطه عاشقانه بین شیهارو و سیجی به شیوه ای متفاوت می پردازد. آنها تصمیم می گیرند قبل از شروع یک رابطه صبر کنند تا شیهارو بزرگ شود و فارغ التحصیل شود. این یک مانگای بسیار محبوب است که یک مانگای دنباله دار به نام Life So Happy نیز دارد که دوقلوها را دنبال می کند. اگر چه این مانگا بهترین مانگا در ژانر عاشقانه بله، تنها چیزی که Love So Life دارد یک CD-ROM است.

دنگکی دیزی

بهترین مانگای عاشقانه
بهترین مانگا عاشقانه، بهترین مانگا عاشقانه

ترو کوربایاشی با تلفن همراهی که برادرش قبل از مرگ به او داده بود باقی مانده است. تنها چیزی که او در مورد این گوشی می داند این است که آدرس مردی مرموز به نام «دیزی» را دارد. در حالی که ترو تنها زندگی می کند، دیزی برای او پیام های تشویق کننده می فرستد. اما پس از مدتی، True به دنبال دیزی می گردد تا برای حمایت به او تکیه کند.

پس از شکستن تصادفی پنجره، او مجبور می شود برای سرایدار مدرسه، تاسوکو کوروساکی، کار کند. رابطه آنها کمی سخت شروع می شود، اما آنها یک دوستی خاص پیدا می کنند و این دو شروع به ایجاد احساسات نسبت به یکدیگر می کنند. با این حال، تاسوکو چیزی بیش از یک سرایدار بدخلق است و برادر ترو را قبل از مرگش می‌شناخت.

Dengeki Daisy یکی از محبوب ترین مانگای اواخر دهه 2000 تا اوایل دهه 2010 بود. الان هم این مانگا بهترین مانگای عاشقانه E. Dengeki Daisy داستان و شخصیت های فوق العاده ای دارد که تماشای آنها سرگرم کننده است. تنها کاری که طرفداران می توانند انجام دهند این است که انگشتان خود را روی هم بگذارند و امیدوار باشند که مانگا یک انیمیشن دریافت کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین مانگای عاشقانه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

سوالات متداول بهترین مانگا عاشقانه

بهترین مانگای عاشقانه چیست؟

به گفته بسیاری از طرفداران انیمه، بهترین مانگای عاشقانه Dengeki Daisy است.

امتیاز مانگا Honnou Switch چیست؟

این مانگای دوست داشتنی و بامزه توانسته امتیاز ۷.۴ را در MyAnimeList کسب کند.دیدگاهتان را بنویسید