بهترین مبارزات انیمه تک تکه; دراماتیک ترین را ملاقات کنید


انیمه بسیار محبوب One Piece پر از نبردهای هیجان انگیز و دراماتیک است. با رقم بمانید، نه بهترین مبارزات در انیمه One Piece شناختن

وانو آرک در انیمه One Piece (بهترین اینستاگرام One Piece) سهم خود را از مبارزات شگفت انگیز داشت که هم شدید و هم دراماتیک بودند. به خصوص با مبارزه نهایی لوفی با کایدو که در فصل 1048 به یک مشت انفجاری ختم شد و لوفی در جونکو (قوی ترین یونکوهای One Piece) در یک اتاقک ماگما.

بهترین مبارزات در انیمه One Piece

دراماتیک ترین را ملاقات کنید

می توانید لیست کنید بهترین مبارزات در انیمه One Piece به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

در حالی که کمان Wano با نبردهای حماسی نهایی خود به یک نتیجه خیره کننده رسید، موارد بسیار دیگری در طول سری وجود دارد که به تعریف One Piece برای نبردهای منحصر به فردش شامل Devil Fruit، Haki و/یا توانایی های شمشیر کمک می کند. در این مقاله 10 مورد از بهترین مبارزات انیمه One Piece را برای شما آورده ایم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید بهترین انیمه مبارزه در One Piece شناختن

زورو در مقابل میهاوک

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

رویای زورو برای تبدیل شدن به بزرگترین شمشیرزن.بهترین شمشیرزنان انیمه) جهان و در چیزی که فقط می توان آن را شانس توصیف کرد، او این شانس را پیدا کرد که با مردی با آن عنوان، دراکول میهاوک مبارزه کند. این نبرد اولین نبرد بزرگی بود که قدرت فوق العاده برخی از شخصیت های این انیمه را به نمایش گذاشت.

زورو شمشیرزن ماهری است، اما در مقایسه با میهاوک، که سه شمشیر زورو را با یک تیغه کنار زد، چیزی نبود. در نهایت زورو شکست می خورد. این مبارزه بسیار شدید بود و با اینکه یک طرفه بود، مبارزه آنها کاملا نفس گیر بود. شجاعت زورو زمانی که به میهاوک روی می‌آورد و می‌گوید که جای زخم پشت شمشیرزن شرم‌آور است، به درستی مورد توجه قرار می‌گیرد. سپس میهاوک زورو را شکست می دهد و زورو قول می دهد که دیگر شکست نخورد.

لوفی در مقابل آرلونگ

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

در حماسه آبی شرقی، مبارزه لوفی با آرلونگ دراماتیک ترین مبارزه در کل حماسه است. ایجاد احساسات از یکی از غم انگیزترین پیش درآمدها (غم انگیزترین پس زمینه های انیمه) در One Piece یعنی. درخواست نامی برای کمک به لوفی بسیار شدید بود و بینندگان را به این شخصیت ها وابسته کرد.

همانطور که نبرد ادامه دارد، لوفی بیشتر وحشتی را که آرلونگ ایجاد کرده است می بیند و نامی را مجبور می کند تا در طول زندگی خود نقشه ای برای دزدان دریایی آرلونگ ایجاد کند. لوفی این اتاق را ویران می کند و به طرفداران نبرد شدیدی می دهد که در آن لوفی ساختمان آرلونگ پارک را ویران می کند. این مبارزه یکی از احساسی ترین و بهترین مبارزات در انیمه One Piece بود.

زورو در مقابل مستر 1

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

زورو در مقابل استاد 1 هنوز از نظر بسیاری از طرفداران بهترین مبارزه زورو در کل انیمه One Piece است، هرچند که اخیراً نظر بسیاری به دلیل مبارزات او در کمان Vano One Piece تغییر کرده است. این نبرد نقطه برجسته قوس آلاباستا بود که قدرت زورو را به نمایش گذاشت.

دعوای زورو و مستر 1 بسیار شدید بود و زورو در حین مبارزه آسیب زیادی وارد کرد. هدف زورو در این مبارزه ساده است، توانایی بریدن فولاد. همانطور که او به تعالیم گذشته استادش فکر می کند و بر نفس اشیاء اطراف خود تمرکز می کند، یاد می گیرد که چگونه هر چیزی را که می خواهد برش دهد. در آخرین لحظه باورنکردنی، زورو بر یک تکنیک قدرتمند استاد 1 در یک ضربه مسلط شد.

Luffy در مقابل Usopp

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

کلاه های حصیری به ندرت برای همدیگر می کشند. رابین و سانجی در یک نقطه از گروه فرار کردند، اما به دلایلی از خود گذشتگی این کار را انجام دادند. با این حال، رویارویی Usopp با Luffy بسیار متفاوت بود زیرا او به دلیل مرگ Going Merry با Luffy مبارزه کرد. این مبارزه از نظر احساسی یکی از بهترین مبارزات در انیمه One Piece بود.

اوسوپ که کاپیتان خود را به خوبی می شناخت، نبردی چشمگیر با لوفی داشت. با این حال، او هرگز فرصتی برای شکست کسی قوی تر از خودش نداشت. در حین تماشای این دعوای نمایشی، طرفداران با ناراحتی به تماشای دعوای دو دوست صمیمی خود ادامه دادند. این لحظه غم انگیزی بود که طرفداران را به این فکر فرو برد که آیا این واقعاً پایان این دوستی است؟

لوفی در مقابل لوچی

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

در این نبرد، لوفی بر محدودیت های خود غلبه کرد و جان خود را فدا کرد تا رابین را نجات دهد و راب لوچی را شکست دهد. با تمام منطق، لوفی هرگز نباید قادر به از بین بردن این عامل CP معروف به لوچی می بود. اما این مبارزه فقط نشان داد که لوفی چقدر حاضر است برای نجات یکی از خدمه خود پیش برود.

رابین هنگامی که فریاد می زند که می خواهد زنده بماند، یکی از احساسی ترین خطوط را در One Piece به طرفداران می دهد. لوفی برای برآوردن این آرزو و موفقیت دست از سر هیچ چیز بر نمی دارد. لوفی در این قوس نشان داد که حاضر است تمام دنیا را برای دوستانش دشمن خود کند.

کلاه حصیری در مقابل

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات در انیمه One Piece

در چیزی که در ابتدا به نظر می رسید یک نبرد دلخراش بود، او با جنگ سالار بارتولومی کوما، یکی از قدرتمندترین جنگ سالاران انیمه One Piece روبرو شد. این نبرد در جزیره سباودی رخ داد که به دلیل آسیب کلاه های حصیری مبارزه با این مرد قدرتمند بسیار دشوار بود.

کلاه های حصیری هر چقدر هم تلاش کردند، نتوانستند در برابر این جنگ سالار کاری انجام دهند. لوفی در حالی که دوستانش را به جاهای دیگر منتقل می کردند با وحشت کامل تماشا می کرد و معتقد بود که آنها مرده اند. این مبارزه دراماتیک است نه به خاطر شاهکارهای چشمگیر، بلکه به این دلیل که طرفداران لوفی را در ناامیدی و وحشت کامل می بینند. در نهایت معلوم شد که کوما آنها را نجات داده است، اما آن لحظه کمتر دراماتیک نبود.

مارینفورد

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات انیمه تک تکه بهترین مبارزات انیمه تک تکه

هیچ مبارزه ای در One Piece به اندازه مبارزه در Marineford وجود ندارد. این قوس حاوی برخی از شدیدترین، باورنکردنی ترین و احساسی ترین صحنه های کل سریال محبوب است. از مرگ ریش سفید و آس تا حضور ریش سیاه، این آرک پر از لحظات عالی بود.

مرگ آس رویدادی بود که دنیا و لوفی را تا بطن آن تکان داد. افسردگی او افزایش یافت تا اینکه از شوک فلج شد. دیدن گریه آس و تشکر از همه برای محبت کردن او بسیار دلخراش تر از آن چیزی بود که طرفداران تصور کنند. طرفدارانی که ریش سفید را تماشا می کردند می دانستند که او از مرگ آس چقدر عصبانی است.

لوفی در مقابل دوفلامینگو

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات انیمه تک تکه بهترین مبارزات انیمه تک تکه

Luffy vs. Doflamingo یک مبارزه فوق‌العاده طولانی است، اما یکی از احساساتی‌ترین و شدیدترین مبارزات در کل مجموعه است. لوفی تمام تلاش خود را می کند تا از افرادی مانند بلامی و لاو محافظت کند و جلوی دوفلامینگو را بگیرد. این اولین نبردی است که در آن طرفداران می توانند نبرد کامل بین دو قهرمان هاکی را ببینند.

با استفاده از دافلامینگو از توانایی بیدار شدن میوه شیطان، پیروز شدن در این نبرد برای لوفی غیرممکن به نظر می رسید. دوفلامینگو چندین بار با لاو و لوفی مبارزه می کند، اما در واقع این لوفی است که دوفلامینگو را شکست می دهد. برای لو دوفلامینگو این یک مانع غیرممکن به نظر می رسید. اما لوفی انتقام چیزی را می‌گیرد که لو از دست داده و دزد دریایی همکارش را نجات می‌دهد.

لوفی در مقابل سانجی

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات انیمه تک تکه بهترین مبارزات انیمه تک تکه

Luffy vs. Sanji مبارزه دیگری است که در آن لوفی با کلاه حصیری دیگری مبارزه می کند. با این حال، این مبارزه با مبارزات دیگر او بسیار متفاوت است. لوفی از پرداختن به آن امتناع می کند، زیرا می داند که سانجی از کاری که انجام می دهد بسیار بیشتر از لوفی احساس درد می کند.

این مبارزه کاملاً وحشیانه است و قلب هواداران برای دیدن کتک خوردن کاپیتان مورد علاقه خود توسط یکی از دوستان نزدیکش به سرعت در حال تپش است. سانجی تمام تلاش خود را می کند تا به بازی برای ژرما 66 ادامه دهد و لوفی وفادار می ماند و به سانجی قسم می خورد که تا زمانی که سانجی برای او غذا درست نکند دیگر غذا نخواهد خورد. سرانجام، سانجی بعداً تسلیم می‌شود و وقتی به لوفی می‌گوید که می‌خواهد به کلاه‌های حصیری برگردد شروع به گریه می‌کند.

لوفی در مقابل کایدو

بهترین مبارزات در انیمه One Piece
بهترین مبارزات انیمه تک تکه بهترین مبارزات انیمه تک تکه

در نبرد اخیر با وان پیس و پایان کمان وانو، لوفی یک بار برای همیشه کایدو را نابود کرد. دعوای لوفی و ​​کایدو طولانی بود و لوفی مدام سرکوب می‌شد و برای بیشتر برمی‌گشت. چیزی که این نبرد را تغییر داد لحظه ای بود که طرفداران One Piece برای مدت طولانی در مورد آن صحبت خواهند کرد: Luffy در حال بیدار شدن Devil Fruit خود.

شکست کایدو دراماتیک ترین نبردی بود که تا به حال در One Piece انجام شد، زیرا او یونکو را شکست داد و رتبه یونکو را برای خود به دست آورد و ملت وانو را آزاد کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله بهترین مبارزات در انیمه One Piece ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.دیدگاهتان را بنویسید