بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول؛ بزرگترین دعواهای سینما


کمپانی مارول یکی از بهترین تولیدکنندگان سریال های اکشن هالیوود به حساب می آید. با ما همراه باشید تا بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول بیایید پرداخت کنیم

یک معجزه او در سال 2008 حماسه خود را با ساخت مرد آهنی 1 آغاز کرد و تاکنون فیلم ها و سریال های زیادی را منتشر کرده است. همه طرفداران انتظار دارند مارول با سریال ها مقابله کند (بهترین بازی های مبارزه ای مبتنی بر متاکریتیک) با نوآوری های خوب جالب می شود و مارول همیشه در این مورد آنها را شگفت زده می کند.

شخصیت هایی مانند ثور (بهترین کمیک های ثور)، مرد آهنی، هالک و… پتانسیل زیادی برای سکانس های اکشن دارند که باید به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده کرد. مارول توانست در این زمینه کار بزرگی انجام دهد و بهترین سکانس های اکشن هالیوود را با محبوب ترین شخصیت های کمیک به تصویر کشید. این فیلم ها نبردهایی را ایجاد کردند که برای همیشه در ذهن طرفداران کتاب های کمیک باقی می ماند.

این نبردها همیشه بین یک شخصیت (بهترین فیلم های ابرقهرمانی مانند بتمن 2022) و شرور داستان نبود و حتی گاهی جنگی بین شخصیت ها پیش می آمد که نفس مخاطب را بند می آورد. در این مقاله قصد داریم بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول برای معرفی شما

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

بزرگترین دعواهای سینما

می توانید لیست کنید بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول به لیست زیر نگاهی بیندازید:

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

شرکت مارول (بهترین فیلم های مارول و دی سی) به ساخت سکانس های اکشن اهمیت زیادی می دهد و همین امر باعث شده تا بهترین مبارزات هالیوود را بسازد. همچنین با توجه به قدرت شخصیت ها، بهترین نوع نبرد را برای آنها در نظر می گیرند که ساختار نبرد را از دیگر فیلم ها متمایز می کند. در ادامه مقاله به بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول ما پرداخت می کنیم

T’Challa vs. ام باکو (پلنگ سیاه)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

فیلم Black Panther یکی از فیلم های فاز سوم مارول است که با استقبال زیادی روبرو شد. داستان فیلم در مورد پسر عموی T’chala است که ادعای پادشاهی قانونی واکاندا را دارد و T’chala را به چالش می کشد.

یکی از بهترین سکانس های مبارزه مارول در ابتدای فیلم پلنگ سیاه، ام باکو، رئیس قبیله واکاندا، قدرت پادشاهی تی چالا را زیر سوال می برد و او را به مبارزه دعوت می کند. دعوای تیهالا و ام باکو بسیار نفس گیر است و به تماشاگر اجازه نمی دهد حتی لحظه ای چشم از فیلم بردارد. در پایان نبرد، تچالا بر M. Baku پیروز شد و احترام او و قبیله اش را به خود جلب کرد.

T’Challa vs. Killmonger – Round 1 (Black Panther)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

فیلم Black Panther صحنه های اکشن بسیار خوبی داشت و با ویژگی ها و جلوه های ویژه عالی توانست طرفداران را راضی کند. در اواسط فیلم، پسر عموی تاچالا که ادعای پادشاهی دارد، از تچالا دعوت می کند تا برای پادشاهی واکاندا بجنگد و سکانسی شگفت انگیز و جالب را در این فیلم می سازد.

تچالا در این نبرد از کیلمانگر شکست خورد و از آبشار پرتاب شد. اگرچه همه ما مطمئن بودیم که او زنده است، اما نتیجه غم انگیزی به ما داد. تیهالا توسط ام باکو نجات یافت و برای بازپس گیری پادشاهی خود بازگشت.

دکتر استرنج در برابر تانوس (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

فیلم انتقام جویانبازی Marvel’s Avengers و Squid ) جنگ ابدیت در زمان اکران یکی از بهترین فیلم های کمیک بوکی نامیده می شد. زیرا بهترین شخصیت های مارول در این فیلم حضور دارند و می توان گفت این فیلم در همه موارد بهترین عملکرد را داشت. صحنه های مبارزه در این فرش اولین کلماتی است که به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

یکی از بهترین مبارزات دنیای مارول بین دکتر استرنج و تانوس اتفاق می افتد. این نبرد یکی از جالب ترین آثار مارول به حساب می آید که هیچ طرفداری آن را فراموش نخواهد کرد. دکتر استرنج از قدرتمندترین هنرهای جادویی خود در این سکانس استفاده می کند، اما در برابر تانوس شکست می خورد زیرا چندین سنگ ابدیت دارد و به راحتی شکست نمی خورد.

کاپیتان آمریکا در برابر سرباز زمستان – دور 1 (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

فیلم‌های کاپیتان آمریکا از بهترین آثار مارول هستند که با بازی فوق‌العاده کریس ایوانز حتی بهتر شده‌اند. در قسمت دوم کاپیتان آمریکا، شخصیت سرباز زمستان معرفی شد و استیو متوجه شد که دوست قدیمی اش باکی بارنز که در جنگ با هایدرا از دست داده بود، زنده است. باکی به سرباز زمستان تبدیل شده است و هیچ خاطره ای از گذشته خود ندارد.

بهترین سکانس مبارزه مارول تا کنون این همان اتفاقی است که بین کاپیتان آمریکا و سرباز زمستان رخ داد. مبارزه آنها با توجه به قدرت هایشان بسیار جالب و دیدنی است و با هدایت برادران روسو و امتیاز فوق العاده آن را به یکی از هیجان انگیزترین سریال های مارول تبدیل می کند. جالب اینجاست که این سکانس هیچ بدلکاری نداشت و کاملا حاصل بازی کریس ایوانز و سباستین استن بود.

هالک باستر در مقابل هالک (انتقام جویان: عصر اولترون)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

یکی از مبارزاتی که بسیاری از طرفداران منتظر آن بودند، مبارزه هالک باستر و هالک بود. فیلم Avengers: Age of Ultron یکی از آن فیلم هایی بود که تمام انتظارات را برآورده نکرد اما در کل فیلم خوبی از آب درآمد. این فیلم با به تصویر کشیدن دعواهای هیجان انگیز بینندگان را از تماشای آن لذت برد.

بعد از اینکه جادوگر اسکلت با ذهن هالک بازی می کند، هالک را مجبور می کند به شهر حمله کند و تنها کسی که می تواند در برابر او بایستد مرد آهنی است. تونی استارک از قبل انتظار داشت که این روز فرا برسد، بنابراین هالک باستر را ساخت تا بتواند از آن در این مواقع استفاده کند.

نبرد بین هالک و هالک‌باستر یکی از بهترین سریال‌های مارول به حساب می‌آید، زیرا این نبرد بین دو تا از قوی‌ترین انتقام‌جویان بود و همیشه مورد توجه طرفداران بوده است. تونی استارک تقریباً در مبارزه به هالک باخت، اما او تمام تلاش خود را کرد تا هالک را متوقف کند و در نهایت توانست او را متوقف کند.

مرد آهنی در مقابل تانوس (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

یکی از بهترین سریال مارول نبرد بین مرد آهنی و تانوس است. Avengers: Infinity War سکانس های مبارزه زیادی داشت، اما هیچ کدام به مبارزه بین مرد آهنی و تانوس نزدیک نشدند. پس از شکست دکتر استرنج توسط تانوس، تونی استارک از راه رسید و با تانوس مبارزه کرد.

هرچه از فضای احساسی و پر استرس این سریال بگویم کافی نیست. در این سکانس نمایش قدرتمندترین سلاح تونی استارک در برابر تانوس را مشاهده می کنید. تونی تمام تلاشش را کرد تا تانوس را متوقف کند، اما وقتی سلاح های تانوس، سنگ های ابدیت باشند، شانسی نخواهد داشت. مرد آهنی در این نبرد توسط تانوس شکست خورد و تانوس نزدیک بود او را بکشد که دکتر. جان عجیب او را در ازای تحویل دادن سنگ زمان نجات داد.

کاپیتان آمریکا در برابر تانوس (انتقام‌جویان: پایان بازی)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

Avengers Endgame مسیر فیلم قبلی خود یعنی Avengers Infinity War را ادامه داد که فیلمنامه مارول را به بهترین شکل ممکن به پایان رساند. بعد از اتفاقاتی که در این فیلم رخ می دهد، تانوس (شرورترین قهرمانان مارول) از گذشته برمی گردد تا کارش را تمام کند. ثور و مرد آهنی هنگام مبارزه با تانوس مجروح شدند و تنها استیو راجرز توانست مبارزه را ادامه دهد.

سکانس مبارزه کاپیتان آمریکا با تانوس تماشاگران سینما را هیجان زده کرد زیرا استیو توانست Mjolnir را بگیرد و از قدرت های ثور برای مبارزه با تانوس استفاده کند. این نبرد با جلوه‌های ویژه و موسیقی منحصربه‌فردش باعث شد که سینما با فریادهای هواداران طغیان کند و هیجان برای فیلم به اوج خود برسد. قطعا یکی از بهترین مبارزات در دنیای مارول این موردی است که ما در نظر گرفتیم.

ثور در برابر گلادیاتور هالک (ثور: راگناروک)

بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول
بهترین مبارزات در دنیای سینمایی مارول

موفق ترین فیلم ثور، ثور راگناروک، مبارزات بسیار جالبی داشت، اما یکی از آنها مبارزه بین ثور و هالک بود که یکی از بهترین مبارزات مارول است. ثور از دیدن هالک بسیار خوشحال شد، اما هالک اهمیتی نداد و به ثور حمله کرد. ثور مجبور شد بجنگد و نشان داد که می تواند در مقابل این موقعیت بایستد.

به لطف کارگردانی تایکا وایتیتی و ایده‌های جالب او، این مبارزه بسیار هیجان‌انگیز شد و توانست تماشاگران را روی صندلی‌های خود بچسباند. در پایان مبارزه، ثور به قدرت واقعی خود پی برد و تقریباً هالک را با صاعقه های خود شکست داد، اما هالک با تقلب پیروز شد.

بیشتر بخوانید:

از حمایت شما تا پایان نوشتن بهترین مبارزات دنیای سینمایی مارول سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات عمومی

چگونه استیو راجرز Mjolnir را بدست آورد؟

در فیلم Avengers Age of Ultron، کاپیتان نشان داده شد که شایسته گرفتن Mjolnir است، اما او این کار را برای بی احترامی به ثور انجام نداد و مجبور شد از آن در Avengers Endgame استفاده کند.

هدف تانوس در فیلم انتقام جویان چه بود؟

تانوس معتقد بود که جهان منابع محدودی دارد و نیمی از جمعیت کل کهکشان باید نابود شود تا تعادل برقرار شود.دیدگاهتان را بنویسید