به‌روزرسانی جدید Elden Ring و انتشار بسته الحاقی فاش شد


با انتشار جدیدترین آپدیت بازی Elden Ring، کاربران این بازی اطلاعاتی مانند پشتیبانی از ray tracing و محتوای جدید بسته الحاقی داده کاوی را فاش کردند.

با انتشار آخرین آپدیت بازی Elden Ring، اسناد آن توسط بازیکنان کشف شد که به بسته الحاقی احتمالی اشاره دارد. کاربر توییتر Zullie که همچنین یک استخراج کننده داده Dark Souls است، شناسه های نقشه های ناشناس را فاش کرد. این شناسه ها به روش خاصی نامگذاری می شوند. برای مثال، کارت‌های m30 به سیاه‌چاله‌های فرعی و m60 به Overworld (منطقه‌ای در بازی که تمام مراحل یا مکان‌ها را به هم متصل می‌کند) اشاره دارد.

یکی از اکتشافات این کاربر شامل m20 است که به یک سیاهچاله قدیمی مانند مراحل قلعه Stormvale و River Siofra اشاره دارد. کشف دیگر او m45 است که هیچ معادلی درون بازی ندارد و شناسه های بازی کمتر از این عدد است. اعتقاد بر این است که این شناسه برای Overworld جدید است که در بسته الحاقی احتمالی بازی گنجانده خواهد شد.

کدهای بدست آمده از Elden Ring و لینکی به DLC بازی

یکی دیگر از کاربران بازی به نام بانام Sennoutantei همچنین مجموعه ای از کدها را منتشر کرد که به اضافه کردن یک ویژگی امتحان مجدد به Elden Ring اشاره می کند. لازم به ذکر است که در آخرین آمار اعلام شده این بازی به فروش 16.6 میلیونی رسیده است.

الدن رینگ الان در پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، Xbox Series X | ایکس باکس سیری و کامپیوترهای شخصی در دسترس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید