به بازیکنانم گفتم که تقصیر من در شکست بودبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، شانزدهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا روز شنبه با دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن در فینال به پایان رسید. در این بازی تیم ژاپن موفق شد با نتیجه 3 بر 2 ایران را شکست دهد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

بیشتر بخوانید:

وحید شمسایی سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری این دیدار ابراز امیدواری کرد که بازیکنانش از این شکست درس بگیرند.

شمسایی گفت: به بازیکنانم گفتم که مسئول شکست هستم. آنها با حداکثر تلاش تمام تلاش خود را کردند.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: بازیکنان من نمی خواستند جام را از دست بدهند و گریه کردند اما باید نتیجه را بپذیرند. اگر می خواهند آینده خوبی برای خود بسازند، باید شکست را درک کنند.

شمسایی ادامه داد: ما برای تیم خود برنامه داشتیم و اگر مشکلی پیش بیاید، مسئولیت بر عهده من و همکارانم است. می خواستم این پیروزی را به مردم کشورم تقدیم کنم و امیدوارم عذر من را بپذیرند.

وی درباره عملکرد مطمئن اولاد غوغباد لژیونر ایرانی و انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن قهرمانی آسیا گفت: همه بازیکنانم عالی بودند اما او (اولاد غوغباد) مثل همیشه و مثل بقیه بازیکنان مقابل ژاپن فوق العاده بود.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به تغییراتی که در تیمش ایجاد کرده است، گفت: بعد از باخت نمی خواهم درباره گذشته صحبت کنم. 10 بازیکن جدید برای جایگزینی 10 اسطوره وارد کردم. در آینده ای بسیار نزدیک این 10 بازیکن جدید اسطوره های فوتسال ایران خواهند بود.

شمسایی در پایان گفت: اگر با تیم ادامه دهم قطعا روی تمام نقاط ضعفمان کار خواهم کرد. نمی خواهم بهانه بیاورم یا بگویم فرصت از دست رفته است. قرار نبود برنامه ما برای امروز باشد. شرمنده ام که امروز نتوانستم به مردم ایران پیروزی تقدیم کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید