به کارگردانی و تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی


سریال Gangs of New York در دست ساخت است و مارتین اسکورسیزی به عنوان کارگردان و تهیه کننده در این پروژه حضور خواهد داشت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسریال Gangs of New York در دست ساخت است. ددلاین گزارش داد که سریالی بر اساس رمان غیرداستانی سال 1927 باندهای نیویورک در دست ساخت است و Miramax تولید سریال را بر عهده گرفته است. مارتین اسکورسیزی قبلا برای کارگردانی فیلم گانگسترهای نیویورک در سال 2002 از این رمان الهام گرفته بود.

مارتین اسکورسیزی با کت و شلوار رسمی کنار صندلی

اسکورسیزی تهیه کننده اجرایی این سریال بالقوه است و همچنین کارگردانی دو قسمت اول Gangs of New York را بر عهده خواهد داشت. برت لئونارد، نویسنده و نمایشنامه‌نویس تلویزیونی، که قبلاً در تیم نویسندگی شانتارام حضور داشت، فیلمنامه «دار و دسته‌های نیویورک» را بر عهده گرفت. شایعات حاکی از آن است که در سریال باندهای مواد مخدر نیویورک، شاهد حضور همان شخصیت هایی نخواهیم بود که قبلا در فیلم باندهای نیویورک دیده بودیم.

در واقع در این سریال شاهد حضور شخصیت های جدیدی هستیم و احتمالا با داستان متفاوتی روبرو خواهیم شد. لئوناردو دی کاپریو، دنیل دی لوئیس و کامرون دیاز، جیم برادبنت، جان اس ریلی، هنری توماس، استفن گراهام، ادی مارسان و برندان گلیسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Gangs of New York ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند. این فیلم در باکس آفیس جهانی بیش از ۱۹۸ میلیون دلار فروخت و نامزد ۱۰ جایزه اسکار شد، اما نتوانست برنده شود.

این احتمال وجود دارد که وقایع سریال Gangs of New York در شیکاگو و نیواورلئان اتفاق بیفتد، زیرا قرار بود سریال این رمان در سال 2013 در این دو شهر اتفاق بیفتد. در آن زمان اسکورسیزی گفت که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. داستان ها و شخصیت هایی برای گفتن و کار کردن با آنها در آن دوره و تاریخ آمریکا که نمی توان در یک فیلم دو ساعته به آنها پرداخت و مجموعه تلویزیونی اجازه می دهد تا داستانی گسترده تر با شخصیت های بیشتری بیان شود. انجام دادن

دیدگاهتان را بنویسید