به کارگردانی گای ریچی، فیلم اکشن هرکول دیزنی به صورت زنده


والت دیزنی به تازگی گای ریچی، کارگردان علاءالدین را برای کارگردانی فیلم زنده هرکول، محصول برادران روسو، استخدام کرده است.

در می 1999 اعلام شد که والت دیزنی در حال ساخت یک فیلم اکشن بر اساس انیمیشن هرکول است و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونکارگردان این فیلم اکشن مشخص شد. گای ریچیکارگردان علاءالدین پس از توافق با دیزنی، نقش کارگردان هرکول را بر عهده گرفت. جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسودر این فیلم اکشن کارگردانان Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame از استودیو AGBO به عنوان تهیه کننده حضور دارند.

گای ریچی

دیزنی همچنین به دنبال استخدام فیلمنامه نویسان جدید برای نوشتن فیلمنامه هرکول است که در ابتدا توسط دیوید کالاهام، نوشته شانگ چی و افسانه ده حلقه. جزئیات بیشتری از فیلم زنده از جمله نقش هرکول یا تاریخ اکران آن در دسترس نیست. Hercules در سال 1997 اکران شد و بیش از 252 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

انیمیشن هرکول همچنین نامزد اسکار بهترین آهنگ اصلی شد. گای ریچی برنامه نسبتاً شلوغی دارد. در سال 2022 او در عملیات Fortune: Ruse de guerre شرکت کرد که در آن دوباره با جیسون استاتهام شرکت کرد. او همچنین اخیرا فیلم The Interpreter را با بازی جیک جیلنهال کارگردانی کرده است که انتظار می رود در سال 2023 از آمازون پخش شود.ریچی همچنین کارگردانی «آقایان و علاءالدین 2» را بر عهده خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید