تاریخ انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora احتمالا لو رفته است


تام هندرسون ادعا می کند که بازیکنان باید انتظار داشته باشند که بازی اکشن جهان باز یوبی سافت، آواتار: مرزهای پاندورا را در 18 نوامبر تجربه کنند.

شایعات حاکی از آن است که یوبی سافت آواتار: مرزهای پاندورا در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان) منتشر خواهد شد. تام هندرسونیکی از صاحب‌نظران شناخته‌شده صنعت بازی گزارش جدیدی را در رسانه اکسپوتر منتشر کرد، به نقل از منابعی که به انتشار بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز آواتار در 18 نوامبر اشاره می‌کنند.

انتشار Avatar: Frontiers of Pandora در این تاریخ نشان‌دهنده راه‌اندازی آن در میان دیگر بازی‌های بزرگ است و مطابق با گزارش درآمد سال مالی گذشته یوبی‌سافت است. در این بیانیه مالی، یوبی سافت تاکید کرده است که بازی Avatar قبل از پایان سال مالی جاری در 31 مارس 2023 (11 آوریل 1402) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر این، این تاریخ بسیار نزدیک به اکران فیلم Avatar: The Way of Water است که در ماه دسامبر اکران می شود. بازی Avatar: Frontiers of Pandora برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس منتشر می شود | Xbox Series S و Google Stadia در دست بررسی هستند.

نیکولای استفانوفمدیر برنامه آواتار: Frontiers of Pandora قبلاً در بیانیه‌ای گفته بود که پشتیبانی مجدد لزوماً در همه پلتفرم‌های بازی در دسترس خواهد بود. بنابراین جای تعجب نیست که این محصول فقط برای کنسول های نسل 9 عرضه شود. در این بیانیه همچنین آمده است که کاربران رایانه شخصی برای تجربه بازی آواتار حداقل به یک کارت گرافیک سازگار با ray tracing نیاز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید