تاریخ انتشار نقشه Deston برای PUBG: Battlegrounds را اعلام کنید


اخیرا تیم سازنده PUBG: Battlegrounds طی یک رویداد زنده تاریخ انتشار محتوای جدید از جمله نقشه Deston را اعلام کرده است.

Krafton اخیراً میزبان رویداد Dev Talk بود و یکی از بزرگترین و بزرگترین کارت های سری PubJie را ارائه کرد. طبق گفته تیم سازنده، نقشه جدید Deston قرار است در ۲۲ جولای ۱۴۰۱ (۱۳ جولای ۲۰۲۲) به PUBG: Battlegrounds اضافه شود. طبق گفته سازندگان، Deston بلندترین و متراکم ترین کارت 8.8 در PUBG: Battlegrounds تا به امروز است. این نقشه دارای یک محیط شهری با ساختمان های بلند، تپه های وسیع، دشت ها و حتی باتلاق ها است که در واقع می توان گفت چهار زیستگاه منحصر به فرد دارد.

باتلاق اولین منطقه متشکل از باتلاق ها و تالاب ها است و در قسمت شمالی نقشه قرار دارد. در این قسمت علاوه بر تالاب می توانید پوشش گیاهی جنگل های بارانی را نیز مشاهده کنید. زیستگاه دوم دشت مرکزی است و همانطور که از نامش پیداست شامل دشت های وسیع در مرکز نقشه دستون است. برای تشریح ویژگی‌های این بخش، تیم سازنده به ترکیبی متعادل از نقشه‌های ارانجل و تایگو اشاره می‌کنند تا در واقع منطقه شاهد پوشش گیاهی متعادل و مناظر طبیعی باشد. همچنین Lodge را در این منطقه می بینیم که بزرگترین سازه بازی است.

نقشه Deston PUBG: Battlegrounds

محیط سوم سالن کنسرت خواهد بود که شبیه یک گردشگاه است. در این منطقه یک بادکنک غول پیکر به شکل مرغ و یک زمین پینت بال وجود دارد. این منطقه در آینده به محیطی ایده آل برای مسابقات Team Deathmatch تبدیل خواهد شد. در نهایت منطقه چهارم ارتفاعات غربی نام دارد که در قسمت غربی نقشه قرار دارد و شامل کوه های بلند خواهد بود. این منطقه دارای حداقل پوشش گیاهی و میدان دید وسیع است که آن را برای تک تیراندازان بسیار مناسب کرده است. با این حال، صخره ها و مناطق متروک ممکن است تا حدودی برای کاوش بازیکنان مناسب باشند.

همراه با نقشه جدید، PUBG: Battlegrounds دارای ویژگی‌های گیم‌پلی و حرکتی جدیدی نیز می‌شود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باید به بازی اضافه شود Ascender نام دارد که در واقع یک موتور قرقره قدرتمند خواهد بود که به بازیکنان اجازه می دهد تا به سرعت از ساختمان های بلند بالا بروند.

بازیکنان برای استفاده از Ascender نیازی به شی خاصی ندارند و حتی می توانند سرعت صعود آن را مطابق میل خود تنظیم کنند. علاوه بر این، یک چتر نجات اضطراری جدید به تجهیزات بازیکنان اضافه می شود تا زمانی که بازیکنان به هر دلیلی نتوانند از چتر اصلی خود استفاده کنند فعال می شود. چتر جدید همچنین می تواند با Ascender کار کند و به بازیکنان اجازه می دهد سریعتر در نقشه حرکت کنند.

قهرمان Battle Royale PUBG در مزرعه

آخرین ویژگی PUBG: Battlegrounds اضافه شدن پمپ بنزین های فعال به نقشه جدید است. بازیکنان می توانند از این ایستگاه ها برای شارژ وسایل نقلیه خود استفاده کنند. این ایستگاه ها همچنین می توانند برای انفجارهای عظیم از بین بروند.

علاوه بر طرح جدید Deston، تیم توسعه در حال در نظر گرفتن تجهیزات و سلاح های جدید برای بازیکنان است. به عنوان مثال، ابزار جدید تاکتیکی Blue Chip Detector نسخه مشابه و مشابه Spotter Scope است و بازیکنان می توانند از آن برای یافتن مکان بازیکنان مقابل در شعاع خاصی استفاده کنند. البته سرعت عملکرد این دستگاه کمی کند شده است تا محل دقیق دشمنان مشخص نباشد. تفنگ Origin 12 و SMG MP9 جدید نیز با این کارت موجود است.

نظر شما در مورد محتوای جدید پابجی چیست؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید