تاریخ انتشار Dragon Ball: The Breakers برای رایانه های شخصی و کنسول ها اعلام شد


Bandai Namco تاریخ انتشار Dragon Ball: The Breakers را برای رایانه های شخصی و کنسول ها با تریلر جدید اعلام کرد.

Bandai Namco به تازگی تاریخ انتشار Dragon Ball: The Breakers را اعلام کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده در تریلر جدید، این بازی در تاریخ 22 اکتبر 1401 (14 اکتبر 2022) برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد. ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد. سپس Bandai Namco اعلام کرد که بازی Dragon Ball: The Breakers در سه نسخه Special Edition، Limited Edition و Standard Edition قابل پیش خرید است.

نسخه Special Edition بازی شامل لباس های قابل تنظیم، حالت پیروزی Good-handed Good و پوست اژدهای زرد برای ماشین است. نسخه محدود این بازی شامل یک Steelbook، سه برچسب Raider، یک مجسمه Cell Shell و آیتم های سبز رنگ Potara برای شخصی سازی به همراه تمامی محتوای نسخه ویژه خواهد بود. پس از همه، همانطور که انتظار می رود، نسخه استاندارد بازی هیچ مزیت یا آیتم خاصی را به همراه نخواهد داشت. با این حال، پیش خرید هر نسخه از Dragon Ball: The Breakers به ​​بازیکنان اندروید 18 Transpheres به همراه مهارت Wall Kick و آیتم تزئینی Scouter آبی می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

Dragon Ball: The Breakers یک بازی چند نفره است که در دنیای Dragon Ball اتفاق می‌افتد. هفت بازیکن نقش Survivor را بر عهده می گیرند و سعی می کنند از حملات بازیکنی که نقش Raider را بازی می کند فرار کنند. سازندگان شخصیت های مختلفی از دنیای Dragon Ball را برای هر دو گروه Survivor و Raids در نظر گرفته اند. در طول مسابقه در این بازی، گروه Survivor باید برای فرار از Temporal Seam و در نهایت یافتن Super Time Machine با یکدیگر همکاری کنند.

با اعلام Bandai Namco، می دانیم که قبل از انتشار Dragon Ball: The Breakers، یک تست بتای خصوصی برای این بازی در تاریخ 15 و 16 آگوست (6 و 7 آگوست) سال جاری برگزار خواهد شد.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد اخبار درون بازی با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید