تاریخ انتشار God of War Ragnarok هنوز مشخص نیست!


تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد و حتی کارگردان بازی در مصاحبه ای از طرفداران خواست تا صبور باشند.

آقای بلیط

گوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War، Ragnarok در توییتی از طرفداران این بازی خواست تا منتظر جزئیات بیشتر در مورد این بازی باشند. طرفداران سریال محبوب God of War مشتاقانه منتظر انتشار جزئیات این سری جدید هستند و حالا کوری بارلوگ، تهیه کننده، طرفداران را به صبر دعوت کرده است. البته او تاکید کرد که تصمیم گیری درباره انتشار یا عدم انتشار اطلاعات در اختیار او نیست.

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار بازی Skull & Bones مشخص شد

تاریخ انتشار God of War Ragnarok

کوری بارلوگ در این توییت نوشت:

اگر دست من بود به محض اطلاع تمام اطلاعات بازی را به اشتراک می گذاشتم اما اینطور نیست. پس صبور باش قول می دهم در اسرع وقت اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارم. ما برای شما بازی می سازیم و به لطف شما فرصت توسعه بازی ها را داریم.

بر اساس گزارش های جدید، بازی God of War: Ragnarok انتظار می رود در نوامبر سال جاری عرضه شود، اما هنوز به طور رسمی تایید نشده است و ممکن است برنامه زمان بندی تغییر کند. در ابتدا قرار بود این بازی در سال 2021 منتشر شود، اما مصدومیت کریستوفر جی، بازیگر نقش کرت، مشکلات قابل توجهی را برای روند تولید بازی ایجاد کرد.

تاریخ انتشار God of War Ragnarok هنوز مشخص نیست!

اخیرا جیسون شرایر، گزارشگر معروف بلومبرگ نیز گفته است که به نظر نمی رسد تاریخ دقیق انتشار God Of War: Ragnarok را در 30 ژوئن (9 جولای) ببینیم.

البته این بازی به تعویق نیفتاده و در هر صورت انتظار می رود آبان ماه امسال عرضه شود اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست. حداقل این خبر خوبی است، زیرا مدتی پیش شایعاتی مبنی بر عرضه این بازی در سال 2023 منتشر شد، اما مدیر بخش انیمیشن بازی گفت که این بازی برای سال 2022 برنامه ریزی شده است. کوری بارلوگ قبلاً گفته بود:

تمامی اعضای تیم سازنده بازی God of War Ragnarok به شدت روی این پروژه کار می کنند. ما کمال گرا هستیم. ما سعی نمی کنیم جزئیات بازی را پنهان کنیم. پس صبور باشید و بدانید که محصول جذابی در راه است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ انتشار God of War Ragnarok و سریال تاخیرهای متوالی چیست؟ نظرات خود را با تکرار عنوان.

دیدگاهتان را بنویسید