تاریخ انتشار No More Heroes 3 برای پلتفرم های دیگر مشخص شد


استودیو Marvelous اعلام کرده است که No More Heroes 3 در 19 اکتبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

سال گذشته بازی No More Heroes 3 منتشر شد و توانست بازخورد متوسطی را از سوی منتقدان و کاربران دریافت کند. در همین حال، اوایل سال جاری مشخص شد که انحصاری نینتندو سوییچ در تاریخ 14 اکتبر (6 مهر) برای کاربران شرقی روی رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد.

به تازگی تاریخ انتشار نسخه غربی بازی برای سایر پلتفرم ها مشخص شده است. بنابراین، طرفداران می توانند No More Heroes 3 را در 19 اکتبر (11 اکتبر) بر روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس بازی کنند. Xbox Series S، PlayStation 4 و Xbox One را تجربه کنید. البته تاریخ ذکر شده مربوط به نسخه آمریکای شمالی بازی است و کاربران اروپایی می توانند در تاریخ 23 اکتبر (15 مهر) این بازی را تجربه کنند.

در همین حال مشخص شده است که کاربران کنسول می توانند نسخه فیزیکی بازی را با همین نام دریافت کنند نسخه روز 1 را به قیمت 60 دلار بخرید. این نسخه شامل بازی اصلی، کتاب هنری 70 صفحه‌ای 5.3 در 7.3 اینچی، موسیقی متن و گواهینامه موتورسیکلت 7 در 4 اینچی به یادگار است. همچنین نسخه نسل نهم بازی با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود.

سپس می توانید تریلر اعلام تاریخ انتشار No More Heroes 3 را برای پلتفرم های دیگر در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

در یوتیوب تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید