تاریخ انتشار Tribes of Midgard برای Xbox و Nintendo Switch اعلام شد


استودیو همزمان با انتشار تریلر فصل سوم Tribes of Midgard، Norsfell تاریخ انتشار آن را برای کنسول های Xbox و Nintendo Switch اعلام کرد.

رده بندی بازی Tribes of Midgard محصول استودیوی Norsfell به تازگی برای کنسول های Xbox و Nintendo Switch اعلام شده است. حال این استودیو به تازگی تایید کرده است که این بازی در تاریخ 25 آگوست (16 مرداد) بر روی کنسول های نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.Xbox Series S منتشر خواهد شد. همچنین استودیو Norsfell اعلام کرد که فصل سوم Tribes of Midgard با عنوان Inferno Saga در تاریخ مذکور آغاز خواهد شد و قرار است بزرگترین آپدیت بازی از زمان انتشار آن باشد.

جولیان مارودا، یکی از بنیانگذاران و مدیر خلاق استودیو نورسفل، در بیانیه‌ای گفت: «از روز اول، تیم ما کاملا متعهد بوده که ویژگی‌های گسترده و محتوای جدید را به بازیکنان خود ارائه دهد. آنها قبیله خود را از Midgard ساخته اند، که اکنون بیش از دو میلیون بازیکن قوی و در حال رشد است. انتشار این بازی بر روی پلتفرم های ایکس باکس و نینتندو سوییچ آخرین تلاش ما برای ادامه توسعه بازی Tribes of Midgard است که همراه با جامعه بازیکنان فعال خواهد بود و از تازه واردان استقبال می کند.

فصل سوم بازی بسیار بزرگ است و بزرگترین آپدیت تا به امروز است. این فصل همان محتوای تعریف‌کننده‌ی آخرین حماسه را همراه با بازنگری کامل حالت بقا ارائه می‌دهد. Survival Mode نسخه 2.0 نمی توانست در زمان بهتری عرضه شود. زیرا این یک نقطه شروع عالی برای بازیکنان جدید Xbox و Nintendo Switch است.”

نقطه شروع بازی Tribes of Midgard

بازی جدید Season 3 Saga Quest که Inferno نام دارد، بازیکنان را برای حمله به پایگاه های مختلف برای رفتن به منطقه جدید Volcanic Spire با جمع آوری مقدار مورد نیاز Muspelite آماده می کند. بازیکنان باید در راه رسیدن به بزرگترین Saga Boss of Midgard که تا به حال دیده شده اند، دشمنان آتشین مختلف را شکست دهند. این منطقه همراه با موجودات جدید حاوی مواد خام تازه ای است که برای بخش ساخت و ساز استفاده می شود.

همچنین در یک محیط آتشفشانی، فوران مواد مذاب یک چالش زیست محیطی محسوب می شود و می تواند به بازیکنان آسیب برساند. در فصل سوم، استودیو نورسفل قصد دارد حالت بقای بهبود یافته را با ویژگی های جدید منتشر کند. در این بخش، Einherjar باید با راهنمایی Eira Foot-Crushed و همکاری دو موجود به نام‌های Mániklo و Sóleyra در سرزمین‌های وحشی و بیابانی زنده بماند.

شما نقشه Midgard را کاوش خواهید کرد، با دشمنان مختلف مبارزه خواهید کرد و آزادانه بدون نگرانی در مورد حملات Jotnar یا تقویت دهکده خود به ماجراجویی خواهید پرداخت. Survival Mode 2.0 همچنین بخش کاردستی بهبود یافته ای را معرفی می کند که به بازیکنان امکان می دهد از Allforge برای ساخت مکان ها در هر کجا و تعمیر تجهیزات خود استفاده کنند.

ویدیو را روی دوربین ها تماشا کنید

دیگر محتویات جدید فصل سوم بازی Tribes of Midgard شامل نیزه های جدید و توانایی های ماهیگیری است که به بازیکنان امکان صید انواع ماهی را می دهد. همزمان با رونمایی از نسخه های کنسولی این بازی، مشخص شد که نسخه استاندارد با قیمت 20 دلار و نسخه لوکس آن با قیمت 30 دلار در فروشگاه های مایکروسافت و نینتندو به فروش می رسد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آنها را با تیم زومجی و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید