تاریخ اکران فیلم جدید ژاپنی گودزیلا اعلام شد


کمپانی توهو تاریخ اکران فیلم جدید گودزیلا را تایید کرده و اعلام کرده که احتمالاً این فیلم دنباله ای بر فیلم شین گودزیلا خواهد بود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش قسمت جدید گودزیلا مشخص شد. توهو اعلام کرده است که فیلم بعدی گودزیلا در تاریخ 3 نوامبر 2023 اکران خواهد شد.این فیلم در واقع 6 سال پس از اکران فیلم شین گودزیلا که گفته می شود دنباله ای بر فیلم جدید گودزیلا است اکران خواهد شد. Toho همچنین یک لوگو منتشر کرد که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید:

لوگوی جدید فیلم ژاپنی گودزیلا

تاکاشی یامازاکی که قبلاً روی جلوه‌های ویژه شین گودزیلا کار کرده بود، قسمت جدید گودزیلا را کارگردانی کرد. اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست. علاوه بر این، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Godzilla vs. کنگ به کارگردانی آدام وینگارد در حال حاضر در استرالیا است.

دنباله فیلم Godzilla vs. Kong، که در حال حاضر بدون عنوان است، در 15 مارس 2024 (25 مارس 1402) اکران خواهد شد. برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس از جمله بازیگران این فیلم هستند. علاوه بر این، سریال Godzilla and the Titans برای پخش از Apple TV Plus در حال توسعه است شک نکنکارگردان سریال WandaVision کارگردانی دو قسمت اول این سریال را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید