تاریخ اکران فیلم جدید کارگردان 1917 و Skyfall تایید شده است


سرچ لایت پیکچرز تاریخ اکران فیلم Empire of Light به کارگردانی سم مندز و بازی اولیویا کولمن را تایید کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار Empire of Light تایید و اعلام شد. سرچ لایت پیکچرز که متعلق به استودیوی قرن بیستم و والت دیزنی است، اعلام کرد که فیلم امپراطور نور قرار است در نهم دسامبر سال جاری اکران شود. سام مندزکارگردان آثاری چون American Beauty، Road to Perdition، Jarhead، Revolutionary Road، Away We Go، Skyfall، Spectre و 1917 کارگردانی و نگارش فیلمنامه Empire of Light را بر عهده دارد.

اولیویا کلمن با موهای بلوند روی فرش قرمز اسکار

اولیویا کولمن، مایکل وارد، کالین فرث، توبی جونز، کریستال کلارک، تانیا مودی، تام بروک و هانا اونسلو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم امپراطور نور حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم عاشقانه بهمن ماه گذشته جلوی دوربین رفت. وقایع فیلم امپراتوری نور به عنوان یک داستان عاشقانه در انگلستان در اوایل دهه 1980 در یک سینمای ساحلی توصیف می شود.

فیلم امپراتوری نور در واقع نشان دهنده بازگشت سام مندز به ساخت فیلم های دراماتیک و رمانتیکی است که در گذشته با ساخت چنین آثاری شناخته شده بود و گفته می شود فیلم امپراتوری نور شانس خوبی برای حضور در فصل جوایز دارد. . مندز پیش از این یک بار برای کارگردانی فیلم زیبای آمریکایی برنده جایزه اسکار شد و همچنین سه بار برای فیلم 1917 در بخش های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اصلی نامزد شد.

دیدگاهتان را بنویسید