تاریخ عرضه HarmonyOS 3 تعیین شده است


شرکت چینی هوآوی که پس از تحریم های دولت آمریکا با چالش های زیادی مواجه شده است، به تازگی تاریخ عرضه هارمونی او اس 3، سیستم عامل اختصاصی خود را اعلام کرده است.

HarmonyOS 3 سیستم عامل اختصاصی هواوی است که برای جایگزینی اندروید پیشنهاد شده است که اکنون با محدودیت هایی در محصولات هواوی استفاده می شود. هواوی پس از انتشار دو نسخه از سیستم عامل خود، اکنون برنامه زمانبندی عرضه جدیدترین نسخه خود را اعلام کرده است

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های هواوی در سال 2022

تاریخ انتشار HarmonyOS 3

طبق اعلام هواوی، سیستم عامل HarmonyOS 3 در تاریخ 27 جولای سال جاری رونمایی خواهد شد. از جمله ویژگی های جدیدی که هواوی در سیستم عامل HarmonyOS 3 اضافه کرده است، می توان به تجربه کاملاً جدید برای اتصال دستگاه ها، یکپارچگی بین آنها و برخی دیگر از جنبه های اساسی UX اشاره کرد.

تاریخ انتشار HarmonyOS 3

به نظر می رسد سیستم عامل جدید هوآوی سهم زیادی از بازار را به دست خواهد آورد، زیرا یو چنگدونگ گفت که بیش از 300 میلیون گوشی در حال حاضر دارای سیستم عامل هارمونی هستند. از این 300 میلیون دستگاه، 100 میلیون آنها محصولات شخص ثالث از شرکای هواوی هستند و 200 میلیون آن در اکوسیستم خود هوآوی هستند.

هوآوی پیش نمایش توسعه دهنده هارمونی او اس 3 را در اوایل سال جاری منتشر کرد. این شرکت همچنین ماه گذشته نسخه بتای عمومی این سیستم عامل را برای سری P50، سری Mate 40 و دستگاه های 12.6 اینچی MatePad Pro 2021 منتشر کرد.

این شرکت قصد دارد محصولات دیگری مانند تلویزیون هوشمند جدید خود با سیستم عامل HarmonyOS 3 را روانه بازار کند.علاوه بر Smart Screen S Pro 86، این شرکت قصد دارد MateBook X Pro جدید، تبلت پرچمدار MatePad Pro 11 و … Huawei Enjoy 50 Pro.

همچنین شایعه شده است که پرچمدار آینده هواوی، سری میت 50، اواخر تابستان امسال معرفی خواهد شد. سری Mate 50 نیز باید با HarmonyOS 3 عرضه شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاریخ انتشار HarmonyOS 3 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید