تاریخ نمایش «جوکر ۲» با بازی واکین فینیکس اعلام شد


برادران وارنر تاریخ نمایش جوکر 2 با بازی واکین فینیکس را تایید و اعلام کرد. دنباله جوکر در سال 2024 اکران خواهد شد.

چند وقت پیش بود تاد فیلیپس با انتشار تصویری رسمی شد فیلم Joker 2 تایید و معرفی شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران جوکر ۲ تایید و اعلام شده است. برادران وارنر اعلام کرد که دنباله جوکر در پاییز 2024 منتشر خواهد شد. Joker: Folie à Deux برای اکران در 4 اکتبر 2024 برنامه ریزی شده است. تاد فیلیپس کارگردانی Joker 2 را بر عهده دارد و به همراه اسکات سیلور او برای نوشتن فیلمنامه این فیلم بازگشت.

هم خواکین فینیکس او برای بازی در جوکر در Joker: Folie à Deux بازخواهد گشت. همچنین گفته می شود که لیدی گاگا، این بازیگر و خواننده محبوب آمریکایی در حال مذاکره با برادران وارنر است. برای حضور در جوکر 2، به احتمال زیاد نقش هارلی کویین را در این فیلم بازی می کند. شایعات حاکی از آن است که فیلم جوکر 2 احتمالا یک فیلم موزیکال خواهد بود. در حالی که اطلاعات زیادی در مورد داستان و رویدادهای فیلم Joker 2 وجود ندارد، TheWrap می گوید که بسیاری از رویدادهای فیلم در Arkham Asylum رخ می دهد.

جوکر

اما نام Folie à Deux یا جنون مشترک به عنوان یک اختلال روانی تعریف می شود که معمولاً بین دو یا حتی گاهی بیش از دو نفر که از نظر عاطفی به یکدیگر نزدیک هستند مشترک است. با توجه به اینکه جوکر به داشتن روابط وابسته روانشناختی با شخصیت هایی مانند بتمن و هارلی کوین معروف است، این عنوان ممکن است برای دنباله جوکر مناسب باشد. در همین حال، برادران وارنر. اخیرا به دلیل تغییر در سیاست شرکت، انتشار Batgirl را لغو کرد.

مقاله مرتبط:

  • صف تماشای فیلم های دی سی

فیلم جوکر توانست بیش از 1.074 میلیارد دلار در سراسر جهان بفروشد که شامل بیش از 4.335 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 8.738 میلیون دلار در سایر کشورهای جهان است. علاوه بر این، جوکر از Deadpool 2 پیشی گرفت و به پرفروش‌ترین فیلم بزرگسال در سراسر جهان تبدیل شد و جوکر اولین فیلم با رتبه R بود که به یک میلیارد دلار رسید.

دیدگاهتان را بنویسید